انیمیشن های پیکسار – 21 انیمیشن Pixar که عاشقشان خواهید شد!

اما موفقیت سفید برفی آنقدر چشمگیر بود که نشان داد میتواند مخاطبان خود را بهمدت ۸۰ دقیقه شیفته و مسحور خود کند و به یکی از بهترین انیمیشن های جهان تبدیل شود. او که به جای نقش غول چراغ جادوی آبی رنگ انیمیشن صحبت میکند، به تنهایی میتواند تنها دلیل تماشای این فیلم و قرار دادن آن در میان بهترین انیمیشن های جهان باشد. کنار هم قرار دادن شخصیتهایی همچون بتمن، سوپرمن و واندر وومن در کنار ربات فیلمهای جنگ ستارگان، گندالف از داستانهای ارباب حلقهها و حتی اشخاصی واقعی مثل شکیل اونیل و آبراهام لینکلن واقعا کار سادهای نیست، اما فیلم لگو به بهترین شکل آن را انجام میدهد، بدون آنکه بخواهد چیزی را فدای این اسمهای شناختهشده بکند. این فیلم موفقیت های بسیار زیادی را در کشورهای مختلف شاهد بوده است و اولین بار در آمریکا در ۲۳ آوریل منتشر شد و جزء انیمیشن های محبوب محسوب می شود. اولین فیلم کاپیتان سوباسا درباره بازی بین “تیم پسران اروپایی” و “تیم پسران ژاپنی” است که در ادامه اولین سری سریال اتفاق می افتد.

نیک پارک و پیتر لرد، کارگردانان انیمیشن جالب فرار مرغی، تصمیم گرفتند با ساخت آن، اولین فیلم بلند استودیوی خود را تولید کنند. داستان خانواده یک فرد سی و چند ساله مجرد مراکشی-هلندی که از مجرد بودن او به تنگ آمده و قصد دارند او را راضی به ازدواج کنند. این انیمیشن تازه از دنیای دیسی، قرار است از دنیای تاریک و خشن دیسی اندکی فاصله بگیرد و جهانی روشنتر و سرگرمکنندهتر را برای مخاطبان به تصویر بکشد. اما ̎روبوت̎ که علاقهٔ فراوانی به خوردن آهن دارد و حرف زدن را هم یاد گرفته، مهربانتر از این حرفهاست و حتی ̎هوگارت̎ قصد دارد راه و رسم زندگی آدمها را به او یاد بدهد… بعد از اتفاقی ناگوار بین این موجودات (که «تراگ» نام دارند) و انسانها میافتد، آرامش و هماهنگی ظاهری بین این دو نژاد به هم میخورد و ماجرایی تماشایی و عجیب شکل میگیرد. استفاده از اپلیکیشنها و سایتهای اینترنتی آشنا، به تصویر کشیدن فضای انتزاعی اینترنت به شکلی واقعی و حتی ارجاع به آثار پیشین شرکت دیزنی بسیار تماشایی هستند و این اثر در این میان توانسته است طنزی موفق را ارایه دهد. اما در نهایت این پروژه به کلمنتس و ماسکر محول شد و نتیجه، اثری تماشایی بود.

داستان دختری 13 ساله به نام “فن” که در طول شیوع سارس در سال 2003، به تایوان بازگشت. براد برد کارگردان این انیمیشن سال ۲۰۰۷ است. از آنجایی که مخاطب انیمیشن، اغلب گروه کودک و نوجوان است و همیشه از فقدان برنامههای مفید در این گروه سنی صحبت شده است این سوال وجود دارد که چرا از چنین ظرفیت و بستر آمادهای استفاده نمیشود؟ این انیمیشن جدید قرار است بیشتر روی حیوانات گروه لیگ عدالت تمرکز داشته باشد. سروش رضایی (۱۳۶۱) پویانما و صداپیشه ایرانی است که تازگی ها کارهایش مورد استقبال مردم قرار گرفته است. هاری در لباس مبدل به جای دوستش در یک قرار ملاقات ظاهر می شود تا او را بترساند. فیلمی که همه علاقمندان دنیای انیمیشن به خوبی آن را به خاطر میآورند، داستان پیرمردی سالخورده به نام کارل که دست دارد رؤیایی ناتمام را به واقعیت بدل کند.دراین میان سکانسهای آغازین انیمیشن که سرگذشت کارل و همسرش الی را در طول زندگی مشترکشان به بیننده نشان میدهد، هم بسیار دوست داشتنی است و هم شما را غمگین میکند. هیوگا (کاکرو) به خاطر خجالت از سه باخت پشت هم از نانکاتسو نمیخواد به تیم بپیونده. شخصیتهای پریان جدید به داستان اضافه شدهاند و طنز به همان خوبی قسمت اول است.

داستان یک تحلیلگر جوان و با استعداد که مأموریت می یابد تا دلیل سقوط مرگبار یک هواپیمای کاملاً جدید را حل کند. داستان این انیمیشن که از آثار ماندگار دیزنی هم محسوب میشود و کودکی بسیاری از ما را به یاد میآورد، از روی یکی از معروفترین داستانهای قدیمی فرهنگ عرب که در کتاب هزار و یک شب هم آمده، نوشته شده است. با وجود تعداد انگشتشمار انیمیشنهای پارک، همه آثار او شایستهی تحسین به عنوان بهترین انیمیشن های جهان هستند و این مساله دربارهی انسانهای نخستین هم واقعیت دارد. اما همانطور که انتظار میرود، مسئولین نمیتوانند چنین دوستی را درک کنند و همه چیز به هم میریزد. در زیر میتوانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید. اگر به دنبال اقتباسی وفادار براساس اساطیر یونان هستید، شاید هرکول گزینه مناسبی برای شما نباشد، اما از بعد سرگرمی این اثر قطعا از بهترین انیمیشن های جهان است. سریال انیمیشن بسیار جذاب Family Guy که از سال ۱۹۹۹ پخش اون آغاز شده و تا به حال برنده سه جایزه امی و چندین جایزه دیگه شده. داستان این انیمه در دوره 3 پادشاهی چین رخ میده که در اون پادشاهها و ارتشهاشون میخواستن دنیا رو فتح کنن و کشور رو متحد سازند.

دیدگاهتان را بنویسید