انیمیشن های پیکسار – 21 انیمیشن Pixar که عاشقشان خواهید شد!

جوایز دریافتی : این فیلم نامزد اسکار برای بهترین انیمیشن و جایزه بفتا برای بهترین فیلم متحرک بود اما موفق به دریافت جایزه نشد. لئوپولد استوکوفسکی (Leopold Stokowski) وظیفه ساخت موسیقی کلاسیک این انیمیشن را انجام داده و در ماموریتش به بهترین شکل موفق شده است. او آن را فازهای طنز آمیز از چهره های خنده دار نامید. یکی از دوستان صمیمی کاندا تتسوهو نام دارد که ضعیفترین عضو گروه است و این کانداست که همیشه هوای او را دارد ولی تتسوهو همیشه نسبت به موتور و تواناییهای کاندا در مبارزه حسادت میکند. اما در حین این مبارزه دست خودش به نفرینی مبتلا شده است که با وجود به دست آوردن قدرتهای خارقالعاده، میتواند در نهایت او را از بین ببرد. به جای شاهزاده، هیولایی بزرگ را به عنوان شخصیت اصلی داریم و دستیار او الاغی است که حتی یک لحظه هم دست از صحبت کردن برنمیدارد. در این انیمیشن بازیگران برجستهای همچون جرج کلونی (آقای فاکس/روباه)، مریل استریپ (خانم فاکس/روباه)، جیسون شوارتزمن (اش)، بیل مری (بجر/گورکن) و ویلم دافو (رت/موش) بهجای شخصیتها صحبت کردهاند. انیمیشن میچل ها در برابر ماشین ها در مورد خطرات تکنولوژی نیز صحبت می کند. این تقابل میتواند میان شخصیتها باشد، یا در نگاهی بزرگتر، نبرد میان مدرنیته و تکنولوژی که توسط انسان ساخته شده است با روح باستانی طبیعت را به تصویر بکشد.

به مرور زمان ممکن است لینک های دانلود از کار بیفتند که در این صورت می توانید به راحتی نام هر عنوان را گوگل کنید و آن را دانلود نمایید. انیمیشن سینمایی مرد عنکبوتی، هر آن چیزی است که از چنین اثری میتوان انتظار داشت: فیلمی فوقالعاده سرگرمکننده، هیجان و اکشن عالی، داستانی جذاب و صد البته زیبا! چند سال اخیر، سینمای دنیا در تسخیر فیلمهای ابرقهرمانی و مخصوصا آثار دنیای سینمایی مارول بوده و طرفداران بسیاری را مجذوب خود کرده است. وال-ئی که ابتدا از قدرت تخریب ایو ترسیده، اندک اندک خود را به او نزدیک کرده و دوستی او را به دست می آورد. داستان : چند سال بعد از اینکه اندی، اسباب بازی های خود را به بانی داد، اتفاق می افتد. کوکو به کارگردانی لی اونکریچ داستانی در مورد دنبال کردن رویاهای یک شخص است اما شبیه به یک مدیتیشن مرگ عمل می کند و سوالاتی را در مورد زندگی و مرگ مطرح می کند. یکی از جذابترین و دوستداشتنیترین زوجهای سینمایی دنیا، والاس و گرومیت هستند؛ این مخترع گیج و مهربان عاشق پنیر با سگ وفادارش گرومیت زندگی میکند که همیشه حواسش به خرابکاریهای او هست. علاوه بر آن، نیک پارک علاقه بسیار زیادی دارد که با فیلمهای معروف شوخیهای فراوانی کند و حتی پارودی از روی سبکهای سینمایی بسازد.

این اثر یک فیلم اقتباسی از رمانِ شبه خودزندگینامهٔ مدفن کرمهای شبتاب نوشتهٔ آکیوکی نوساکا است که با هدف عذرخواهی شخصی او از خواهرش که در جنگ جهانی دوم بر اثر سوء تغذیه جان باخت نوشته شدهاست. پس آشیتاکا باید سعی کند تا روح جنگل را پیدا کرده و در رفع این مشکل که حتی میتواند دنیای انسانها و طبیعت وحشی را تحتتاثیر قرار دهد، از او کمک بگیرد. تا اینجا نگاهی به 21 انیمیشن پیکسار انداختیم و تلاش کردیم در کوتاهترین شکل ممکن آنها را معرفی کنیم. اما این اثر تنها مسخره کردن و زیر سوال بردن تمام این خصوصیات را دنبال میکند و نبوغ ساخت شرک در همین مساله است. پادشاه به این راحتی زیر بار کمک کردن نمیرود و از شرک میخواهد که به قلعهای برود که اژدهایی در آن زندگی میکند و شاهزاده فیونا را برایش بیاورد تا بتواند با او ازدواج کند. با اینکه کلیت داستان شبیه قصههای سلحشوری است که شوالیهای برای نجات شاهزادهای زیبا به جنگ اژدهایی عظیم در قلعهای دورافتاده میرود، اما شرک به هیچوجه چنین داستانی نیست! در دنیای موشها، سلستین بچه موشی است که همانند دیگر همکلاسیهایش، مدام داستانهای ترسناک درباره خرسها و کارهای وحشتناکی که از آنها برمیآید را میشوند؛ اما او چندان این قصهها را باور ندارد.

اگرچه هنوز چیزهای زیادی درباره این فیلم فاش نشده، اما انتخاب صداپیشگان این کار کل اینترنت را نسبت به حضور بازیگرانی چون کریس پرت، جک بلک و ست روگن، به عنوان نمادهای محبوب بازیهای ویدیویی، برانگیخته است. فیلم لگو را فیل لرد و کریستوفر میلر نویسندگی و کارگردانی کردهاند و توسط برادران وارنر در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. کارگردانی هر بخش هم بر عهدهی یک کارگردان بوده است و به همین دلیل اطلاعات آنها را قرار ندادیم. دخترانی که نوارهای داستان اسباب بازی 2 خود را بارها تماشا کرده بودند، هنگامی که داستان اسباب بازی 3 به بازار آمد، در حال رفتن به کالج بودند. آنها در انیمیشن شگفت انگیزان، با خلق داستانهای متعددی از ابرقهرمانها، فضایی خلاقانه و مفرح ایجاد کرده بودند. اما امسال موجودی مرموز به مزرعهها حمله کرده و هرچه سر راهش وجود دارد را نابود میکند یا میخورد. بعضی از صحنهها همانند یک نقاشی زیبا هستند و با استفاده مناسب از رنگ و نور هر بینندهای را مجذوب خود میکنند. بافت انیمیشن حسی شبیه نقاشیهای آبرنگ دارد و صحنهها با توجه داستان و هیجان یا سکونی که در آن دیده میشود، میتوانند بسیار شلوغ و گاهی بسیار ساده و بدون جزییات باشند. علاوه بر موسیقی بینظیری که انیمیشن را همراهی میکند، تصاویر بسیار دیدنی نیز برای فانتازیا طراحی شدهاند که در کمتر اثر دیزنی دیده میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید