بهترین انیمیشن های تاریخ سینما

در ادامه نیز بهترین انیمیشن ها را به شما معرفی می کنیم. وی ادامه میدهد: پلتفرمهایی مانند فیلیمو و نماوا نیز به دلیل هزینه بالایی که میبرد کمتر بر روی انیمیشن سرمایهگذاری میکنند؛ فقط صدا و سیما میماند که مرکز صبا بهعنوان زیرگروه آن سفارشهای خود را ارائه میکند. داستان آن درباره یک مستندساز است که درباره آثار و زندگی یک زن بازیگر کهنسال ژاپنی برنامه تهیه میکند. اما لوراکس که گربه ای جذاب و باهوش است، از ترس اینکه شاید با ورود یک دوست جدید جایگاه خود را از دست بدهد، کارهایی انجام می دهد تا مانع دوستی این دو نفر شود. او در دورانی زندگی می کند که کشورش٬ آمریکا با شوروی وارد جنگ سرد شده است و همه جا حرف از نفوذ دشمن است تا اینکه ناگهان سر و کله یک غول بزرگ آهنی پیدا می شود. خلاصه داستان: «فلینت لاکوود»، پسر نابغه اما خراب کاری است که در یک جزیره کوچک زندگی می کند.

خلاصه داستان: در یک شب سرد برفی پیش از کریسمس، پسر نوجوانی ناخواسته عازم سفر می شود. خلاصه داستان: هوگارت پسربچه ای کنجکاو و بازیگوش است و بیشتر وقتش را به خواندن کتاب های علمی تخیلی و دیدن فیلم های این ژانر می گذراند. خلاصه داستان: قصه این انیمیشن در زمان انسان های نخستین رخ می دهد٬ زمانی که انسان ها و ماموت ها در کنار هم در جنگل زندگی می کردند. خلاصه داستان: دو برادر نیمه انسان نیمه پری٬ به نام های ایان و بارلی در دنیایی پر از شگفتی زندگی می کنند که جادو جای خود را به تحقیقات علمی داده است. البته تمام افتخارات این انیمیشن تاریخی محدود به اولین بودنش نیست و آن با ارائهی داستانی نو و دنیایی فراموشنشدنی، یکی از بهترین مجموعههای سینمایی را آغاز کرده است. خلاصه داستان: لک لک ها اولین انیمشین در لیست انیمیشن برتر دنیا است که قصد معرفی آن را داریم. لک لک نامه رسانی که شغلش رساندن بچه ها به خانواده هایشان است زندگی عادی اش را می گذراند. تولید این انیمیشن توسط یک مجموعه تلویزیونی ژاپنی معروف انجام شده است و موضوع آن در مورد یک فرد نوجوان است که با شیطان ها مبارزه می کند و گروهی از شیطان کش ها را در اختیار دارد که می خواهند شیطان را از بین ببرند تا جان خواهرشان را نجات دهند.

این فضایی بنفش رنگ دوستی ندارد اما ماموریت مهمی دارد که با کمک دختر بچه سعی می کند آن را به درستی به پایان برساند. خلاصه داستان: پسری ۱۲ ساله عاشق یک دختر شده و سعی می کند به او برسد. خلاصه داستان: آرلو دایناسور کوچکی است که با خانواده اش در جنگل زنده می کند و به شدت ترسو است. دنیای بیروح زندگان که در آن رنگها مرده و انسانها بیمار و رنجورند و دچار روزمرگی و تزویرند و در عوض در دنیای مردگان همه شاد و مهربانند و محیطی با رنگهای شاد دارند و بر خلاف زندگان در حال عشق ورزیدنند. سفری جادویی با یک قطار سریع السیر قطبی… شهری در نیوانگلند، اوایل قرن بیستم، “دارلینگ” (لی) از شوهرش، “جیم” (میلار)، بهعنوان هدیه کریسمس یک تولهسگ ماده میگیرد که “بانو” نامیده میشود. زمانیکه پس از انجام یک آزمایش جانی به یک هیولا تبدیل میشود درحالی که سایر انسان میشوند. آنها ابتدا انسان ها را به فضا می فرستند اما دختر بچه ای زرنگ و باهوش از کاروان انسان ها جا می ماند و با یکی از فضایی ها دوست می شود. پدر و مادر سگها پانگو و پردیتا (به ترتیب راد تیلور و کیت باور) برای نجات آنها دست به کار میشوند و در طول ماجرا هشتاد و چهار توله دیگر که از فروشگاههای حیوانات خانگی خریداری شدهاند را نیز نجات میدهند و در مجموع تعدادشان به صد و یکی میرسد.

درواقع چیزی در این داستان رولد دال از زندگی روباهی شهری و خوش لباس و قیام او برای شکست دادن کشاورزان شرور وجود دارد که حضور اندرسن در مقام کارگردان را ضروری میکند.جرج کلونی، مریل استریپ، بیل موری و جیسون شوارتزمن از جمله هنرمندانی هستند که بهعنوان صداپیشه در این اثر حضور دارند. او لباس مردانه می پوشد و شمشیر اجدادی اش را بر می دارد و به میدان جنگ می رود. در کنار داستان جذاب و شخصیت خاص موانا، مائوی با صداپیشگی دوین جانسون یکی دیگر از نکات مثبت فیلم است که بخش بزرگی از طنز انیمیشن را هم بر دوش خود دارد. از همه خانواده ها شخصی به ارتش می پیوندد اما پدر مولان پیر و مریض است و پسری هم ندارد٬ از این رو مولان تصمیم می گیرد به ارتش ملحق شود. او به خاطر ترسو بودن مورد تمسخر سایر دایناسورها قرار می گیرد و تصمیم می گیرد سفری پرماجرا را آغاز کند. او و سگ باوفایش گرومیت، به یکی از زوجهای کمدی عالی روی صفحهی نمایش تبدیل شدند.

دیدگاهتان را بنویسید