بهترین انیمیشن های تاریخ سینما

برای ساخت این انیمیشن ها نیازی به ایجاد مدل های دیجیتالی ندارید ، بلکه فقط به طراحی فریم نیاز هست ساخت ۱۰۰ نوع طرح و انیمیت کردن آنها در جهت های متفاوت، از تکینیکهای انیمیشن دوبعدی دیجیتال است. وی با اشاره به این که در قسمت جدید این مجموعه سعی کردیم از همان فضا و شخصیتهای مانوس و آشنا برای مخاطب استفاده کنیم افزود :در سری جدید از نظر تکنیکی و پردازش مدلها ارتقاء پیدا کردیم ، به گونهای که شخصیت های آن قابلیت حرکت و چرخش بهتر و بیشتری پیدا کردهاند. اینتیتر – سحر زمانی؛ تیزر جدید انیمیشن DC League Of Super Pets منتشر شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،نویسنده و کارگردان این برنامه گفت : قسمت جدید این مجموعه در ۱۱ قسمت در نوروز ۱۴۰۱ از شبکه یک پخش خواهد شد. وی ادامه داد: کارگردان انتخاب خوبی را برای اکران اثر خود داشته است، چراکه موسسه هنروتجربه در این سالها به مکانی جذاب برای اکران آثار متفاوت تر از سینمای بدنه تبدیل شده است و از سوی دیگر این فیلم هم دارای هنر بود و هم پر از تجربههای جذاب است.

روسیه در اقدامی عجیب برای توضیح حمله به اوکراین به کودکان انیمیشنی منتشر کرده است و دلایل این حمله را بیان کرده. زرین آبادی گفت: در روایت داستانهای این مجموعه سعی شده نبرد جبهه خیر و شر در قالب شخصیتهای ملموس و آشنا با مخاطبان ایرانی، یعنی پهلوانان و جوانمردان در نظر گرفته شود و همچنین این انیمیشن با قرار دادن داروغهی ظالم، زورگو و مستبد درمیان روایتهای خود ضمن ایجاد تعلیق و پر کشش کردن قصهها در نظر دارد پیامهای اخلاقی، معنوی و کاربردی بسیاری را به مخاطب منتقل کند. این موفقیت بهحدی بود که شاهد ساخت دنبالههای دیگری از این انیمیشن هم بودیم.داستان آن در مورد یک خرس گریزلی به نام بوگ است که درست سه روز قبل از آغاز فصل شکار، خود را سرگردان در جنگل میبینید. ثانیا، بحث رندر ظالمانه و کاملا وحشتناک CGI سونیک هم در میان بود. این مراکز دور از شهر و بصورت پنهانی فعالیت میکنند و هیچ اطلاعاتی از تعداد زنان و نحوه نگهداری از آنها در اختیار عموم قرار نمیگیرد. هریهاوزن که به خاطر کارش بر روی «هیولایی از ۲۰۰۰۰ پایی» (Beast from 20,000 Fathoms) محصول ۱۹۵۳، «از اعماق دریا سربرآورده» (Came from Beneath the Sea) محصول ۱۹۵۵ و «۲۰ میلیون مایل به زمین» (۲۰ Million Miles to Earth) محصول ۱۹۵۷ شهرت داشت، برای «هفتمین سفر سندباد» هم طراحیهایی انجام داد که تا کنون شناخته شدهترین اثر اوست و حتی تا به امروز مورد توجه قرار میگیرد.

تهران (پانا) – یک هنرمند عرصه هنرهای تجسمی با اشاره به انیمیشن «کاغذپارهها» گفت کاری خلاقانه در این اثر انجام شده است، به گونهای که میتوان ردپای هنرهای تجسمی را در آن مشاهده کرد. این فعال عرصه تجسمی با اشاره به اینکه کاغذپارهها یک فیلم عمومی و برای سرگرمی نیست و سطح قابل قبولی از حساسیت هنری در آن مشاهده میشود، اظهار داشت: کاری خلاقانه در این اثر انجام شده است، به گونه ای که می توان ردپای هنرهای تجسمی را در آن مشاهده کرد. اگر شما هم تجربه تماشای این انیمیشن ها را دارید و یا انیمیشن جذابی را تماشا کرده اید که در لیست ما نیست، لطفا آن را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. در کنار هیجان و داستان پرتنش این اثر، شخصیتهای کمدی و طنز جالبی هم در آن جای گرفتهاند و در کنارهم قرار گرفتن همین المانها، شیرشاه را تبدیل به یکی از بهترین انیمیشن های جهان میکند. سرانجام معلوم میشود که “بالو” هم زنده است، ولی درست وقتی که بهنظر میرسد “موگلی” در جنگل میماند، بادیدن دختری جوان بهدنبالش میرود تا با همنوعانش زندگی کند… بعد از آن با راهنمایی یک آرمادیلوی خردمند به یک شهر کوچک حیوانات میرسد که مردم آن در خشکی و بی آبی به سر میبرند.

فیلمنامه این فیلم توسط سادایوکی مورایی بر اساس رمان آبی تمامعیار: دگردیسی کامل نوشته یوشیکازو تاکئوچی به رشته تحریر درآمده است. تصاویر نقاشی متحرک خارقالعاده و تخیلبرانگیز، قطعات پرآوازه موسیقی کلاسیک را همراهی میکنند و دیزنی الگوی سنفونیهای احمقانهاش را برای ساختن فیلمی بلند به کار میگیرد که قصد ترکیب هنر خاصپسند و سرگرمی عامهپسند را دارد: توکاتا و فوگ در رمینور باخ تمرینی در انتزاع برای نقاشان کمپانی بود، سوئیت فندقشکن چایکوفسکی پریها، قارچها، گلها، ماهیها و برگها را به رقص در میآورد، پرستش بهار استراوینسکی برای همراهی داستان مصور آفرینش حیات بر سطح زمین به کار میرود، سنفونی پاستورال بتهوون در اپیزود بحثانگیزی شنیده میشود که در آن موجودات اسطورهای یونانی نقش ایفا میکنند، در رقص ساعتهای پونکیلی تمساحها سر در پی اسبهای آبی میگذارند، شبی بر فراز کوه سنگی موسورگسکی با تصاویری هراسانگیز از اشباح و شیاطین توأم میشود (از جمله الهام گرفتن از شروع فیلم فاوست فریدریش ویلهلم مورنا و با استفاده از بلا لوگوسی، هنرپیشه فیلمهای ترسناک، بهعععنوان مدلی راهنما برای طراحی “خدای سیاه”) و سپس به آرامش و صفای معنوی آوه ماریای شوبرت و منظره امپرسیونیستی روستائیانی که از میان جنگل به کلیسا میروند، میانجامد. در این مطلب لیستی کامل از ۵۰ انیمیشن برتر دنیا را ارائه دادیم تا بتوانید هنگام دانلود انیمیشن های برتر جهان فیلمی جذاب و مهیج را متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید