بهترین انیمیشن های جهان برای کودکان و بزرگسالان – چطور

سبک بصری و رویکرد تیم سازنده فیلم، تمام استودیوهای بزرگ انیمیشن سازی را تحت تأثیر قرار داده و روال کاری آنها برای دهههای آینده را تغییر داد. شاهزاده ای به نام ناوین بر اثر طلسم تبدیل به قورباغه می شود و قرار است با بوسه یک شاهزاده خانم دوباره انسان شود٬ اما اشتباهی از دختر دیگری می خواهد که او را ببوسد و دختر نیز تبدیل به قورباغه می شود. آنها در ابتدا تصمیم می گیرند خانواده نوزاد را پیدا کنند٬ بعد از آن پشیمان می شوند و می خواهند او را نگه دارند اما با اتفاق های زیادی که در مسیرشان رخ می دهد و فکر کردن درباره زندگی خود٬ دوباره در صدد پیدا کردن خانواده نوزاد بر می آیند. او در جزیره متوجه می شود که سگ ها برای زنده ماندن گروه هایی تشکیل داده اند و همچنین تعدادی ربات به شکل سگ نیز آنجا وجود دارند تا سایر سگ ها را بکشند.

خلاصه داستان: کورالین نیز یکی دیگر از انیمیشن ها در لیست انیمیشن برتر دنیا جا دارد. آن به واسطه همین ایده بینظیر توانسته است تبدیل به یکی از بهترین انیمیشن های تاریخ سینما شود. اما تنها راه برای بودن در کنار او این که به آدمیزاد تبدیل شود تا روی خشکی زندگی کند. اما پینوکیوی چوبی که آرزوی تبدیل شدن به پسری واقعی را دارد، چندان حرفگوشکن نیست و دردسرهای زیادی به وجود میآورد. این انیمیشن درباره پسر ۵ ساله ای است که با یک موجود آبزی به اسم «پونیو» آشنا می شود. توجه داشته باشید این انیمیشن مناسب کودکان نیست. انیمیشن داستانی شنیدنی دارد که در دل خود پیامی مهم جای داده است. کوبو باید ابتدا زرهی افسانه ای را پیدا کند و سپس به جنگ شبح برود و زندگی خود را پس بگیرد. انکانتو یکی از جدیدترین محصولات دنیای سرگرمی استودیو انیمیشن سازی والت دیزنی است که به داستان خانوادهای خارقالعاده به نام مادریگل میپردازد.

اما ̎جیم̎ با وجود رفاقتش با ̎سیلور̎، از پیوستن به این شورش سر باز میزند و دیری نگذشته که خود را مجبور میبیند برای دفاع از نظم و قانون، علیه سفینهاش پُر از مردان بیپروا، دست بهکار شود. خلاصه داستان: انیمیشن «باد بر می خیزد» باز هم به کارگردانی میازاکی ساخته است. مکس و سگ جدید با هم اختلاف پیدا می کنند و بیرون از خانه دچار دردسر می شوند. از هر دو هواپیماهای ساخته او توسط امپراطوری ژاپن در جنگ استفاده شد و از او به عنوان یک قهرمان یاد می شود. او طراحی است که دو هواپیمای جنگنده را طراحی کرده بود. آنها که میخواهند مأمن و زندگیشان را از نابودی نجات دهند، از ̎شرک̎ کمک میگیرند که خودش نیز در شرایطی مشابه گیر کرده است. اما مهمتر از عدم وجود یک داستان کلی و منسجم، فانتازیا را بیشتر به بدون دیالوگ بودنش میتوان شناخت. خلاصه داستان: شکلک ها یا ایموجی های این داستان در شهر تکستوپولیس که متعلق به یک گوشی موبایل است زندگی می کنند.

جشنواره انیمیشن اتاوا (OIAF) از ۰۳ الی ۰۷ مهر ۱۳۹۸ در شهر اتاوا کشور کانادا برگزار می گردد. خلاصه داستان: قهرمان های این داستان سه فرد بی خانمان در شهر توکیو هستند که شبی از شب های برفی نزدیک کریسمس نوزادی را در زباله ها پیدا می کنند. رئیس مزرعه در زمان انتشار هم با نقدهای منفی مواجه شده و منتقدان آن را بهدلیل تصویری نادرست که از گاوهای نر ارائه میداد، مورد نکوهش قرار دادند. مدت بیشتری هم طول کشید تا فهمیدیم که هیچ اشکالی ندارد وقتی که آدم بزرگ و بالغ شدیم، بنشینیم و فیلمهای انیمیشن جدید یا قدیمی را ببینیم! این کارگردان بزرگ سینما به سراغ یکی از معروفترین داستانهای ترسناک تاریخ ادبیات میرود و با تغییرات فراوانی که در آن میدهد، سعی دارد تا داستانی نو تحویل طرفداران دهد. بعد از اینکه خانواده در روز مسابقه گیتار او را می شکنند او به قبرستان می رود و یک گیتار را می دزدد. خلاصه داستان: پسر نوجوان و خلاقی به نام هیرو روزی به همراه برادرش به کالج می رود و شاهد اختراعات زیادی می شود که هم کلاسی های برادرش انجام می دهند. روزی کتی با سگ دیگری وارد خانه می شود٬ مکس ناراحت می شود و واکنش نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید