بهترین انیمیشن های جهان برای کودکان و بزرگسالان – چطور

امروز می خواهیم وارد دنیا رنگارنگ انیمیشن ها شویم و شما را با ۵۰ انیمیشن برتر دنیا آشنا کنیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید. این آشنایی باعث دوستی آنها و دیدن روح گرگ ها می شود و دنیای کودکانه او تغییر می کند. او حقایق زیادی را می فهمد و در نهایت اتحاد و اعتماد است که ناجی دنیای او می شود. در طول سال های گذشته انیمیشن طرفداران زیادی پیدا کرده است و با این که بیشتر این انیمیشن ها برای کودکان ساخته می شوند، اما بزرگسالان نیز از تماشای آن ها لذت می برند. اما انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی که داستانش ارتباط مستقیمی با این دنیای سینما ندارد، فیلمی است که علاوه بر جذب موفقیتآمیز مخاطب، یک اثر هنری شاهکار هم هست و انتظار میرود تا سالها به عنوان یکی از بهترین انیمیشن های تاریخ سینما شناخته شود. در سوی دیگر داستان خدای دنیای زندگان و حاکم سرزمین فراموشی بر سر داستان عاشقانه این دو پسر شرط می بندند که کدامیک به ماریا می رسد. مدتی کوتاه بعد سفینه ای به زمین نشسته و روبات فوق مدرن و مونثی به نام ایو را در آنجا رها می کند.

او تصمیم می گیرد که حشرات را رام کند و از زمین و مردمش در مقابل همه تهدیدها محافظت کند. روزی که او در جنگل مشغول بازی است با دختری عجیب از قبیله ای ناشناخته آشنا می شود. در این میان دختری که عاشق هاول است تلاش می کند او را پیدا کند و طلسم او را باطل کند. خلاصه داستان: «رابین هود»، نام روباهی زرنگ است که در محله فقرا زندگی می کند و تصمیم دارد تا برای نجات مردم خود، به هر نحوی شده، خزانه پادشاه را خالی کند. جو با این ارواح دوست و دمخور می شود و تجربه ها و دانسته هایش را به آنها انتقال می دهد، در عین حال که راه و رسم زندگی را نیز از آنها می آموزد. اما هاول از این دستور سرپیچی می کند و به طلسمی عجیب دچار می شود. خلاصه داستان: مری دختر ۸ ساله ای است که در نزدیکی ملبورن زندگی می کند. در آن زمان با استفاده از اصل پایداری بینایی (هنگامی که تصاویر چندگانه در یک تصویر متحرک در مغز مخلوط می شوند، به آن تداوم بینایی گفته می شود) تصاویر متحرک ساخته شد. بعد از پی بردن به این جا به جایی، آنها تصمیم می گیرند یکدیگر را پیدا کنند اگرچه در دو زمان و مکان متفاوت زندگی می کنند.

قربانی اظهار میکند: سفارشدهندگان انیمیشن در درجه اول سازمانها دولتی مانند صدا سیما هستند، انیمیشنهای تبلیغاتی نیز عمدتاً از طرف سازمانهای دولتی سفارش داده میشود و ازآنجاکه سرمایهگذاری در این زمینه پر ریسک است سرمایهگذار خصوصی کمتر به سمت انیمیشن روی میآورد. با وجود داستان کلی تلخی که انیمیشن زندگی من به عنوان یک کدو دارد، میتوان این اثر را یکی از حالخوبکن ترین انیمیشنهای این لیست دانست. مری همه سوال های ذهن کودکانه اش را از او و از طریق نامه می پرسد. سال ها می گذرد و این نامه نوشتن ادامه دارد تا زمانی که مری بزرگ می شود و درباره عشق از مکس سوال می کند. این انیمیشن خمیری را از چندین نظر میتوان در میان بهترین آثار انیمیشنی تاریخ سینما قرار داد. شخصیت های انیمیشن سه بعدی دیجیتال بسیار سریعتر ساخته می شوند و در صنعت فیلمسازی کاملاً محبوب هستند. با استفاده از انیمیشن فریم به فریم، اشیاء استاتیک و بی جان می توانند چرخش و حرکت های متفاوتی داشته باشند. تا اینکه با مهمانی آشنا می شود که از فضا آمده تا با پیدا کردن نشانه های حیات، امید دوباره را به انسان ها برگرداند؛ و در همین راه وال ای سفر پر ماجرایی را آغاز می کند.

او تلاش می کند بسته های سال نو را به هر سختی که شده به دست بچه ها برساند و البته با همسر آینده اش نیز آشنا می شود. بچه های این جزیره کوچک تصمیم می گیرند به بابا نوئل نامه بنویسند و هدیه های سال نو را دریافت کنند. به گزراش باشگاه خبرنگاران، امسال هم مثل هر سال شبکههای تلویزیونی، پخش سریال های نوروزی در ژانرهای مختلف را در نظر گرفتهاند. حالا تصور کنید که هر کدام از این حس ها یک شخصیت جداگانه داشته باشد و همه آنها با هم در مغز شما زندگی کنند. اندی، وودی را انتخاب میکند تا با خود به کالج ببرد، ولی دوستانش یعنی بقیه اسباب بازی هابهطور ناخواسته سر از مهدکودکی درمیآورند که توسط گروهی اسباب بازی تبهکار اداره میشود. اما تنها به یک مورد نباید رضایت داد و با تماشای این انیمیشن دهها ایستراگ و ارجاعات را برای خود میتوانید کشف کنید. شبی آقا و “خانم دارلینگ” (انجل) به مهمانی میروند و “وندی” را تنها میگذارند. لینگوئینی (با صدای لو رومانو)، یک شخصیت رشتهای و بدون استعداد است که در کافه از مد افتاده گاستو بهعنوان یک آدم بیخود استخدام شده تا تنها پس از پیدا شدن موشی به نام رمی (پاتون اوسوالت) بهعنوان هدیهای برای آشپزی به ستاره صحنههای آشپزی پاریس تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید