بهترین انیمیشن های جهان برای کودکان و بزرگسالان – چطور

در این فیلم که یکی از بهترین انیمیشن های جهان هم هست، دوستی، خانواده و صحنههای باشکوه و سبز دنیای طبیعت نیز بهتصویر کشیده شده است. خلاصه داستان: میازاکی، کارگردان به نام ژاپنی، این انیمیشن را در مخالف با جنگ و در آستانه جنگ عراق و آمریکا ساخته است. خلاصه داستان: مری دختر ۸ ساله ای است که در نزدیکی ملبورن زندگی می کند. این ناشناس مکس نام دارد که به دلیل مشکلاتش، دوست زیادی ندارد و پاسخ نامه مری را می دهد. در عالم دیگری بیدار می شود و ارواح زیادی را می بیند که هنوز پا به دنیا نگذاشته اند. فیلم درباره شخصی هست که در خواب و رویا گرفتار شده و هر بار که سعی میکند از خواب بیدار شود متوجه میشود که در یک رویای دیگر است و در این رویاها با انسان های مختلفی درباره فلسفه ی زندگی و هستی صحبت میکند. او قصد دارد که در این انیمیشن اعلام کند که لذت زندگی همیشگی نیست و سختی هایی در پیش است اما به هر حال باید خوش بین بود.

نائوشیکا، پرنسس قبیله انسان هاست، او بسیار خوش قلب و مهربان است و می تواند با همه جانوران ارتباط برقرار کند. داستان خانواده ای که در آینده ای نزدیک خود را با سوالاتی در مورد عشق، ارتباط و از دست دادن به چالش می کشند. در کنار مبارزه با شخصیت منفی بینظیر قسمت دوم که صداپیشگی عالی گری اولدمن را دارد، پو باید خود را آماده کند و این چالش دوگانه، رشدی دیدنی در شخصیتپردازی پو به وجود میآورد. این شخصیت ها در ذهن رایلی٬ قهرمان این انیمیشن زندگی می کنند و باعث به وجود آمدن رفتارهای عجیب٬ خوب٬ بد و تصمیم های او می شوند. زمانی که ایپ یک نور درخشان متحرک را در خارج از غارشان میبیند، باعث تحریک حس کنجکاوی و رفع بیحوصلگی او میشود و در یک شب تاریک پس از خوابیدن خانوادهاش، نصیحت پدرش را نادیده گرفته و غار را ترک میکند. حالا تصور کنید که هر کدام از این حس ها یک شخصیت جداگانه داشته باشد و همه آنها با هم در مغز شما زندگی کنند. زنده نگاری خمیری: پیکره شخصیت ها و اجسام متحرک از ماده ای نرم ساخته می شود که ممکن است اسکلت هم داشته باشند تا فیگور آن ها را ثابت نگه دارد.

امروز می خواهیم وارد دنیا رنگارنگ انیمیشن ها شویم و شما را با ۵۰ انیمیشن برتر دنیا آشنا کنیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید. جودی برای اینکه بتواند از پس کارش برآید به نیک اعتماد می کند و هر دو وارد ماجرای خطرناکی می شوند. خلاصه داستان: در شهر حیوانات خرگوش زرنگی به نام جودی با تلاش فراوان موفق می شود وارد نیروی پلیس شود٬ اما به دلیل جثه کوچکش افسر راهنمایی و رانندگی می شود و از موقعیتش راضی نیست. خلاصه داستان: پسر بچه قهرمان داستان عاشق بادبادک درست کرد با کاغذ است و کدو نامی است که مادرش برای او گذاشته. در این میان دختری که عاشق هاول است تلاش می کند او را پیدا کند و طلسم او را باطل کند. اما هاول از این دستور سرپیچی می کند و به طلسمی عجیب دچار می شود. یکی از روزهایی که مایلز برای دیدن عمویش به یک ایستگاه متروکه می رود عنکبوتی عجیب او را نیش می زند و علائم و توانایی های مرد عنکبوتی در او مشخص می شود و این شروع دردسرهای اوست. روزی که او در جنگل مشغول بازی است با دختری عجیب از قبیله ای ناشناخته آشنا می شود. خلاصه داستان: قهرمان داستان یک معلم موسیقی به نام جو است که همیشه آرزوی اجرای موسیقی روی صحنه را داشته، او درست در لحظه ای که قرار است به آرزویش برسد، ناگهان دچار حادثه می شود و روح از بدنش جدا می شود.

ماجرای انیمیشن با تمرکز روی ذهنیات دختری به اسم رایلی پیش میرود. در این فیلم از مصرفگرایی انتقاد و به موضوعاتی چون مدیریت زباله و اثر مخرب انسان روی محیطزیست پرداخته شده است. این انیمیشن هم در مورد یک پرنسس آسیایی صحبت می کند و ویژگی های انیمیشن های دیزنی را دارد. اما تنها به یک مورد نباید رضایت داد و با تماشای این انیمیشن دهها ایستراگ و ارجاعات را برای خود میتوانید کشف کنید. اما این تنها شروع ماجرا است و دردسرهای این تازهعروس و داماد تازه شروع خواهند شد. “سفیدبرفی” در جنگل تنها و هراسان مدهوش میشود. خلاصه داستان: «جک» که در شهر هالووین پادشاه کدو تنبل های ترسناک هالووینی است، از یک نواختی فضای شهر خسته شده و به شهر کریسمس می رود تا با ترکیب کریسمس و هالووین با هم، عید شادی را رقم بزند. خلاصه داستان: خانواده تمپلتون زندگی آرامی دارند تا اینکه یک بچه به آنها اضافه می شود. این برنامه زندگی کانیه وست را از نگاهی نزدیک دنبال می کند. این آشنایی باعث دوستی آنها و دیدن روح گرگ ها می شود و دنیای کودکانه او تغییر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید