روش فیلمبرداری هم مانند استاپ-موشن است

بعد از گذشت این همه سال هنوز هم این انیمیشن مانند یک نقاشی قدیمی و ارزشمند توجه تماشاچیان را به خود جلب میکند. این تکنیک شامل خراشیدن یا نقاشی توسط مداد چرب، مرکب، رنگ روغن و .. به طور مستقیم روی نگاتیو یا یک حلقه فیلم است و یا می تواند در یک اتاق تاریک با ایجاد تغییرات روی کل یا بخشی از حلقه فیلم، سایه هایی را که در بخشهای داستان وجود دارد، ساخت. روزی لوکا به طور تصادفی پسری به نام آلبرتو را می بیند که مانند او هیولای دریایی است اما به خشکی نیز رفت و آمد دارد. خلاصه داستان: رالف شخصیت یکی از بازی های کامپیوتری در دنیای این بازی هاست که آرزوی قهرمان شدن دارد. در سال ۲۰۱۷ دو انیمیشن دیگر با نام های «لگو بتمن» و «لگو نینجا» نیز ساخته شدند که هر دو مورد استقبال طرفداران این اسباب بازی و علاقه مندان به انیمیشن قرار گرفتند.

بازی رالف و نقشش در آن بازی باعث شده کسی او را جدی نگیرد تا اینکه مشکلی برای یکی از بازی ها پیش می آید و فرصتی است برای رالف تا توانایی خود را به همه ثابت کند. حالا شخصی به نام پاپریکا وارد داستان می شود تا سارق را پیدا کند و دستگاه را به بیمارستان بازگرداند٬ البته به روش عجیب خودش و باز هم با استفاده از ورود به رویای افراد. بعد از مدتی جزیره دچار خشکسالی می شود و موانا متوجه می شود که قلب تفیتی دزدیده شد است ٬ بنابراین او عازم سفری عجیب و پرماجرا برای پیدا کردن این قلب و بازگرداندنش می شود. پیش از این در سرزمین او چند اژدها زندگی می کردند و به واسطه یک جواهر٬ همه جا سرسبز بود٬ اما بعد از چند تکه شدن جواهر و از بین رفتن اژدهایان آن سرزمین دچار خشکسالی می شود. خلاصه داستان: موانا دختری جنگجو و ماجراجو ست که در جزیره ای زیبا زندگی می کند و از مادربزرگش درباره افسانه تفیتی (الهه حیات بخش) زیاد شنیده است. خلاصه داستان: قهرمان داستان یک روانشناس و محقق است که دستگاهی اختراع می کند و به واسطه آن وارد رویاهای بیمارانش می شود تا آنها را درمان کند.

گرو از چند دختربچه یتیم استفاده می کند تا به خانه رقیبش نفوذ کند و موفق می شود. رقیبش برای پس گرفتن ماه و دستگاه٬ دختر بچه ها را گروگان می گیرد. رایا تصمیم می گیرد ابتدا آخرین اژدها را پیدا کند و به کمک او تکه های جواهر را کنار هم قرار دهد. معمولا وقتی نامهای برتون، دپ و بونهم کارتر در کنار یکدیگر قرار میگیرند، میتوان اثری تماشایی را انتظار داشت و این موضوع دربارهی انیمیشن عروس مرده هم واقعیت دارد. خلاصه داستان: گرو یک خلافکار بزرگ است که تصمیم می گیرد ماه را کوچک کند و بدزدد٬ اما رقیب دیگری دارد که دستگاه کوچک کننده ماه را قبل از گرو برداشته است. در هالووین تاون، شهری که تمام تدارکات مراسم هالووین را در جاهای دیگر به عهده دارد، ̎جک اسکلینگتن̎ (ساراندون)، یک اسکلت حساس و رمانتیک، شخصیتی مهم و شناخته شده است. آنها در طول ماجراجویی های خود با خطرات و حادثه های زیادی روبه رو می شوند اما به کمک هم از آنها عبور می کنند.

یکی از شناختهشدهترین نویسندگان ادبیات کودکان است و بعضی ممکن است این ادعا را بکنند که او بهترین نویسنده هم میباشد. خانواده میچل تنها انسان های باقی مانده روی زمین هستند و تلاش می کنند با کمک دو ربات معیوب و سگ خود٬ ارتش ربات ها را شکست دهند و انسان های گیر افتاده را نجات دهند. خلاصه داستان: لوکا یک هیولای دریایی ۱۳ ساله است که درباره دنیای بیرون از دریا کنجکاو است اما خانواده اش همیشه او را از آدم ها ترسانده اند. در این مسیر پر خطر آدم های زیادی را می بیند و افراد زیادی با او دوست یا دشمن می شوند. لوکا و آلبرتو تصمیم می گیرند برای به دست آوردن یک موتور وسپا در مسابقه آدم های جزیره شرکت کنند. در این بین، پری متوجه حضور “جیمینی” میشود و او را به مقام وجدان آگاه “پینوکیو” منصوب میکند. از این طریق آنها با دختر یک ماهیگیر آشنا می شوند که دنیای جدیدی را به روی آنها باز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید