لیست قطعی بهترین انیمیشن های دنیا (2022 تا 2022)+ لینک دانلود

داستان : مینیون ها: ظهور گرو 2022، این انیمیشن دنباله ای بر مینیون ها 2015 است. داستان این انیمیشن زندگی جیرو هوریکوشی را به تصویر می کشد. این انیمیشن پیکسار ماموریتش را درست انجام داد و حقیقت عاشقانه همه چیز را به تصویر کشید. سراهیان با بیان اینکه تولید انیمیشن در اصفهان مغفول مانده است، میگوید: یکی از دلایل دیده نشدن تولید انیمیشن در اصفهان، بافت فرهنگی آن است، اصفهان از قدیم شهر هنر بوده است و الان بیش از همه بهعنوان هنرهای سنتی شناخته میشود. انیمیشن مری و مکس با تکنیک استاپ موشن و به صورت خمیری ساخته شده و فضای آن و طریقهی روایت داستانش همچون آثار کوتاه شناختهشده کارگردانش یعنی آدام الیوت است. این دردسرها مکس را وارد دنیای جدیدی می کند که پیش از این از وجود آن اطلاع نداشت و همچنین به تنهایی نمی توانست از پس مشکلات بیرون از خانه برآید. تیم نیز که نمی تواند به آنها ثابت کند که فرزند جدید آنها رئیس است و رفتار عجیبی دارد٬ تصمیم می گیرد با او همکاری کند.

ژانر سایبرپانک پیش از ساخت این انیمه و از زمان فیلمهای Bladerunner و Neuromancer و انیمه آکیرا وجود داشته، اما انیمه Ghost in the Shell این ژانر را وارد مرحلهای جدید کرده و محبوبیتش را افزایش داده است. مکس و سگ جدید با هم اختلاف پیدا می کنند و بیرون از خانه دچار دردسر می شوند. ماموریت بچه رئیس نیز نابود کردن فرانسیس است که سعی می کند با تولید توله سگ های بامزه خانواده ها را از محبت به فرزندانشان دور کند. خلاصه داستان: داستان این انیمیشن درباره ماهی فراموشکاری به نام دوری است که در انیمیشن «در جستجوی نمو» به پدر نمو٬ برای پیدا کردن فرزندش کمک کرد. داستان دربارهی انتشار فیلمی از روی سریال «ترنس و فیلیپ» است، ولی این فیلم با ممنوعیت و محدودیت سن تماشاگران منتشر شده. خلاصه داستان: در شهر حیوانات خرگوش زرنگی به نام جودی با تلاش فراوان موفق می شود وارد نیروی پلیس شود٬ اما به دلیل جثه کوچکش افسر راهنمایی و رانندگی می شود و از موقعیتش راضی نیست.

جودی برای اینکه بتواند از پس کارش برآید به نیک اعتماد می کند و هر دو وارد ماجرای خطرناکی می شوند. تا اینکه تصمیم می گیرد دوستان جدیدی پیدا کند. بعد از این اتفاق نیز با تحریک استر و موافقت خشایارشاه بیش از 70هزار ایرانی به دست یهودیان کشته میشوند تا این روزها «استر» و «مرده خای» قهرمان و ناجی قوم یهود در فرهنگ صهیونیستها باشند. حالا آقای فاکس باید به فکر خانواده٬ دوستان و نجات جان خودش باشد. به عنوان نکته آخر هم باید صداپیشگی عالی جان سی رایلی در نقش رالف را یادآوری کرد که بسیار هنرمندانه انجام گرفته است. برای لیست کردن نکات ارزشمندی که من نفرتانگیز را شایسته حضور در لیست بهترین انیمیشن های جهان سینما میکند، میتوان به داستان خاص و جذاب، کمدی قابل قبول و حتی صداپیشگی عالی استیو کارل در نقش گرو اشاره کرد. آنها در ابتدا تصمیم می گیرند خانواده نوزاد را پیدا کنند٬ بعد از آن پشیمان می شوند و می خواهند او را نگه دارند اما با اتفاق های زیادی که در مسیرشان رخ می دهد و فکر کردن درباره زندگی خود٬ دوباره در صدد پیدا کردن خانواده نوزاد بر می آیند. حاکمان تصمیم می گیرند تمام سگ های کشور را به جزیره ای تبعید کنند که محل دفن زباله است.

تا اینکه یک روز چند نفر از روستاییان تصمیم می گیرند او را به دام بی اندازند. بعد از اینکه خانواده در روز مسابقه گیتار او را می شکنند او به قبرستان می رود و یک گیتار را می دزدد. او نیز تصمیم می گیرد اختراعی برای خود داشته باشد و در این زمینه موفق می شود. در این میان پسر بچه شجاعی به نام کویو تصمیم می گیرد به این جزیره برود و سگ خود را پیدا کند. کویو تصمیم می گیرد با کشیدن نقشه و همراهی سگ ها٬ آنها را نجات دهد. خلاصه داستان: داستان این انیمیشن در آینده و در ژاپن رخ می دهد٬ زمانی که یک بیماری میان سگ ها شیوع پیدا می کند. در این داستان رایا به دنبال آخرین اژدها به نام سیسو می گردد تا بتواند کوماندرا را نجات دهد و همه به حالت طبیعی خودشان برگردند. روزی از خواب برمی خیزد و متوجه می شود شبحی از گذشته همه زندگی و آدم های اطراف او را طلسم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید