۳۵ انیمیشن خندهدار که نباید از دست بدهید! – زومجی

داستان انیمیشن شهر اشباح دربارهی دختری به اسم چیهیرو است که با پدر و مادرش در حال مسافرت به سمت خانه جدیدشان هستند. پس امروزه بیش از هر زمانی این نیاز احساس میشود تا تمام فیلمبازان را با بهترین انیمیشن های تاریخ سینما و جهان آشنا کنیم و به آنها یادآوری کنیم که تماشا نکردن اثری به خاطر انیمیشن بودنش اشتباهی بزرگ میتواند باشد. در این ویدیو تیزر جدید انیمیشن DC League Of Super Pets تماشا خواهید کرد. دواین جانسون، کوین هارت، جان کرازینسکی، کیت مک کینن، ناتاشا لیون، دیگو لونا و ونسا بایر از دیگر صداپیشگان انیمیشن DC League Of Super Pets خواهند بود. اینتیتر – سحر زمانی؛ تیزر جدید انیمیشن DC League Of Super Pets منتشر شد. این انیمشن در تاریخ سی ام اردیبهشت سال آینده اکران خواهد شد. درست است که این اثر باید در این لیست جایی داشته باشد، اما قرار دادن آن در میان بهترین انیمیشن های تاریخ سینما کاری بسیار سخت است. حتی ممکن است تا حدودی یادآور نقاشیهای اکسپرسیونیستی باشد که برای یک اثر انیمیشنی کمی عجیب به نظر میآید. به دنبال اکران فیلم بتمن (The Batman) روی پرده سینماها، کمپانی برادران وارنر تریلری را برای این انیمیشن سینمایی منتشر کرده است.

کیانو ریوز در این انیمیشن به عنوان صداپیشه شخصیت بتمن حضور دارد. یکی از دوستان صمیمی کاندا تتسوهو نام دارد که ضعیفترین عضو گروه است و این کانداست که همیشه هوای او را دارد ولی تتسوهو همیشه نسبت به موتور و تواناییهای کاندا در مبارزه حسادت میکند. اما احتمالا پاسخ این سوال را که چرا در فصل دوم این انیمیشن؛ اثری با عنوان «استر» بر اساس آموزههای یهودیت تولید میشود باید در رزومه نویسنده انیمیشن جستجو کرد. این انیمیشن ابرقهرمانی، به نویسندگی جرد استرن (از نویسندگان فیلم The Watch و انیمیشن The Lego Batman Movie) و تولید شده توسط گروه انیمیشن وارنر است. درست است که از نظر بصری این انیمیشن بینقص کار کرده و آهنگ اصلی آن به حق برنده جایزه اسکار شده است. شخصیت اصلی داستان که سگی ابرقهرمان به تصویر کشیده میشود، بعد از سالهای طولانی که در یک برنامه تلویزیونی بازی میکند، بدون آنکه خود خبر داشته باشد، به صورتی اتفاقی متوجه میشود که واقعا قدرتهای خارقالعاده ندارد، همهچیز حقههای سینمایی بوده و زندگیاش یک دروغ بزرگ بوده است. در کنار صداپیشگیهای عالی این انیمیشن دیدنی، استفاده از المانهای مختلف از ژانرهای مختلف سینمایی میتواند یکی از نکتههای مثبت رنگو باشد. به گزراش باشگاه خبرنگاران، امسال هم مثل هر سال شبکههای تلویزیونی، پخش سریال های نوروزی در ژانرهای مختلف را در نظر گرفتهاند.

این انیمیشن یک فضای کاملا خیالی را همراه با گونه های متفاوتی از حیوانات به نمایش گذاشته است که شبیه به یک فضای کلاسیک می شود و شما می توانید شاهد کشف و شهودات بسیار مختلفی باشید و شبیه به یک پلیس؛ داستان و ماجراجویی ها را دنبال کنید. در حالی که داستان اسباببازیها، فیلمی با خون هفت سامورایی و اسپاگتی وسترن بود، تکنولوژی در آن زمان نمیتوانست دنیای پیچیده حشرات را به خوبی نمایش بدهد. جشنواره انیمیشن اتاوا هر سال در ماه سپتامبر، فیلم های انیمیشن پیشرفته، متفاوت و مهم را به نمایش می گذارد و شهر اتاوا را به مرکز دنیای انیمیشن تبدیل می نماید. جشنواره انیمیشن اتاوا (OIAF) از ۰۳ الی ۰۷ مهر ۱۳۹۸ در شهر اتاوا کشور کانادا برگزار می گردد. جشنواره انیمیشن اتاوا (OIAF) بزرگترین رویداد انیمیشن در آمریکای شمالی به شمار می آید. فرقی ندارد که به کارتون های کلاسیک، آثارمهیج، کارتون های دیجیتال خارق العاده، جلوه های خیره کننده، انیمیشن های کامپیوتری، فیلم های تفکر برانگیز و یا به سرگرمی های ناب خنده دار علاقمند باشید، در هر صورت در این جشنواره برای همه با هر نوع سلیقه ای، برنامه ای وجود دارد.

این کارگردان بزرگ سینما به سراغ یکی از معروفترین داستانهای ترسناک تاریخ ادبیات میرود و با تغییرات فراوانی که در آن میدهد، سعی دارد تا داستانی نو تحویل طرفداران دهد. پونیو آرزو دارد چیزهای بیشتری در این دنیا را مشاهده کند، پس تصمیم میگیرد از خانه خود فرار کند و به جای دیگری برود. به راستی که از تیم برتون توقع بیشتری میرفت و شاید به همین دلیل است که رتبهی این انیمیشن اینقدر پایین در نظر گرفته شده. اما جذابیت داستان و اکشن هیجانانگیز آن، تیزپا را شایسته میکند که جایگاهی هرچند پایین در لیست بهترین انیمیشن های جهان داشته باشد. انیمه دنیای پنهان آریتی بدونشک از شاهکارهای شرکت جیبلی نیست و با وجود به تصویر کشیدن دنیای خاص که از المانهای تکرارشوندهی انیمههای این شرکت است، اما از نظر داستانی گاهی دچار کمبود میشود. حتی اگر بزرگسالان کمی فیلم را ضعیف بدانند، کودکان بدونشک از تماشای آن لذت میبرند.

دیدگاهتان را بنویسید