۳۵ انیمیشن خندهدار که نباید از دست بدهید! – زومجی

حتی اگر این انیمیشن را بدون صدا هم مشاهده کنید، باز هم متوجه جذابیت آن می شوید اما وجود صدا در آن قطعا جذابیتش را چند برابر کرده است. تا اینکه بلاخره دوری به خاطر می آورد کودکی اش را در کجا سپری کرده است. خلاصه داستان: یک کوالا به نام باستر از کودکی آرزو داشت با تاسیس یک سالن موسیقی درآمد زیادی کسب کند و به همین دلیل تصمیم می گیرد مسابقه موسیقی برگزار کند. با دیدین این رقص همه بازدیدکنندگان متوجه قطب جنوب و کمبود ماهی٬ به دلیل صید زیاد در آن منطقه می شوند و تصمیم می گیرند صید ماهی را متوقف کنند تا به پنگوئن ها غذای کافی برسد. همه پنگوئن ها او را باعث کمبود ماهی و قحطی می دانند و او را از قبیله طرد می کنند. مامبل با مدلی از رقص پا که مخصوص خودش است توجه انسان ها جلب می کند و سایر پنگوئن ها نیز حرکات او را تقلید می کنند. شاید همین مسئله باعث شده است که این فیلم از جنبههای گوناگونی همچون خط داستانی، تیم صداپیشگان، حال و هوای طنز و غیره، توجه منتقدان را به خود جلب کرده و مورد تحسین فراوانی قرار گرفت.مقاله مرتبطنقد انیمیشن The Mitchells vs.

اما در نهایت علاقه لیلو به استیچ باعث جلب اعتماد سایرین می شود. این حیوان خانگی که استیچ نام دارد در واقع از دست سازنده خود در سیاره دیگری فرار کرده و به زمین آمده و مخفی شده است. دوستان لیلو که متوجه عجیب بود استیچ می شوند احساس خطر می کنند و برای آنها دردسر درست می کنند. حالا هر دو آنها درگیر این طلسم شده اند و باید برای رهایی از آن در مسیری پر خطر و ناآشنا با هم همراه باشند. خلاصه داستان: دو پسر بچه هم سن و سال به نام های مانولو و خواکین٬ که با هم دوست هستند هر دو دلباخته دختری به نام ماریا می شوند که در همسایگی آنها زندگی می کند. منشی او به اشتباه جایزه مسابقه را با دو صفر اضافه تایپ می کند و همین باعث می شود افراد زیادی برای مسابقه ثبت نام کنند. یک گروهک تروریستی با انتشار سمی که باعث می شود توانایی افراد از کنترل خارج شود، یک شهر را به آشوب کشیده و خراب می کنند.

او بعد از دیدن شهر ویرانه و آدم های شهر ابتدا ناراحت می شود و تلاش می کند آنجا را ترک کند٬ اما بعد از مدتی همراهی با ماشین های شهر٬ با آنها بیشتر آشنا می شود. وقتی مادرش او را ترک می کند کدو به پرورشگاه می رود. وقتی جلوی تونلی مسدود شده میرسند پدر و مادرش تصمیم میگیرند پیاده شوند و با آنکه دوروبر بهنظر ̎چیهیرو̎ ترسناک میرسد به اطراف نگاهی بیندازند. و وقتی مه بیدار میشه، میبینه توی دنیای بازیشه – به عنوان یه اسکلت! در سوی دیگر داستان خدای دنیای زندگان و حاکم سرزمین فراموشی بر سر داستان عاشقانه این دو پسر شرط می بندند که کدامیک به ماریا می رسد. داستان این فیلم در مورد دو قهرمان است که نیروهای خارقالعادهای دارند و از فضا به زمین آمدهاند. لاپوتا مورد توجه دو گروه دیگر نیز قرار دارد. داستان سفید برفی و هفت کوتوله دربارهی ملکهای خبیث است که دختری به اسم سفید برفی دارد. سفری موزیکال از کارگردان داستان اسباببازی 2، لی آنکریچ، بهترین فرمولهای پیکسار را با بهترین فرمولهای دیزنی ترکیب میکند که نتیجهاش مخلوطی از موسیقی، کاراکترها و البته داستان اولیهای است که با توجه به آن، سفر پسربچهای که به سختی دنبال رسیدن به رویاهایش و درست کردن تمام مشکلات خانوادگیاش است، شروع میشود.

در این گزارش چالشهای انیمیشنسازی در اصفهان از دیدگاه احسان سراهیان، مدرس انیمیشن و یکی از تولیدکنندگان انیمیشن در اصفهان و همچنین محمدرضا قربانی تهیهکننده، کارگردان و یکی از پیشکسوتان انیمیشن در اصفهان بررسی شده است. خلاصه داستان: مامبل پنگوئنی است که در قطب جنوب به دنیا آمده است و از کودکی هم صدا و ظاهرش با سایر هم نوعانش متفاوت بود. ̎هرکول̎ (کیتن)، فرزند ایزدان یونانی، ̎زئوس̎ (تورن) و ̎هرا̎ (ایگار)، در کودکی توسط افراد ̎هادس̎ (وودز)، فرمانروای دنیای مردگان، ربوده و مجبور به زندگی با انسانها میشود. خلاصه داستان: فردیناند نام گاو بزرگی است که از کودکی در کنار گاوهای دیگر برای مسابقه خشن گاوبازی تربیت شده است٬ اما برخلاف انتظار همه٬ او بسیار خوش قلب است٬ به گل و گیاه علاقمند است٬ به طبیعت می رود و علاقه ای به مبارزه ندارد و همیشه برخلاف اصرار اطرافیانش از مسابقه سرباز می زند. او در ابتدا سگش را از مردم مخفی می کند اما او از خانه بیرون می رود و در شهر خرابکاری می کند و باعث دردسر ویکتور می شود. او علاوه بر رفتار مهربانی که با دیگران دارد سعی می کند دیگر گاوهای مسابقه را نیز از مسابقه منصرف کند و در نهایت حرف های فردیناند در همه نفوذ می کند و شهر رنگ و بوی دیگری می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید