۳۵ انیمیشن خندهدار که نباید از دست بدهید! – زومجی

همچنین اگرچه این انیمیشن دارای صحنههای کمدی جذابی است، اما درکنار آن دارای سکانسهای حاوی خشونت به سبک کارتونی است. از میان انیمیشن های کمدی و جدید میتوان به انیمیشن میشل ها علیه ماشین ها، انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۴ و انیمیشن بچه رئیس ۲ اشاره کرد. دراین نسخه جدید یک بار دیگر با باستر مون کوآلای همیشه خوش بین و گروه ستارگان درخشانش همراه میشویم که قصد دارند خیره کنندهترین نمایش خود را روی صحنه ببرند. هرچند این بار هم مشکلاتی سرراه آنها قرار دارد که مهمترین آن ترغیب کلی کالووری، منزویترین ستاره راک جهان برای اجرا و همراهی با آنها در افتتاحیه این نمایش جدید است.از جمله ستارگانی که شاهد هنرنمایی آنها بهعنوان صداپیشه در این فیلم هستیم میتوان به متیو مککانهی، اسکارلت جوهانسون، ریس ویترسپون، تام اجرتون، هالزی و فارل ویلیامز اشاره کرد. نوع فیلم : رنگی، ۹۲ دقیقه. نوع فیلم : رنگی، ۸۸ دقیقه. نوع فیلم : رنگی، ۶۴ دقیقه، نقاشی متحرک. در این فیلم جانی دپ در نقش رنگو سخن میگوید.

دایناسورهای گیاهخوار مدام در خطر حمله دایناسورهای گوشتخوار هستند. وقتی ببرها به اردوگاه انسانها حمله میکنند، زنی، بچهاش را بغل میگیرد و به داخل رودخانه میپرد. “ژپتو” از خواب بیدار میشود و با اهالی خانه (از جمله گربه محبوبش، “فیگارو”) زنده شدن “پینوکیو” را جشن میگیرد. والاس و گرومیت: نفرین موجود خرگوش نما یک پویانمایی با تکنیک استاپموشن است و در سال ۲۰۰۵ ساخته شده. پس از لَعن و نفرین ̎خانوادهٔ رومانوف̎ توسط ̎راپوتین̎، ̎آناستازیا̎ی کوچک را از مادربزرگش، ̎ملکه ماریا̎ (لنزیری) جدا میکنند. این بازیگر توانا در سال ۱۹۶۱ به هالیوود نقل مکان کرد و حرفه جدیدی را در حوزه بازیگری سینما و تلویزیون آغاز کرد. این فیلم که حال و هوایی وسترن و کمدی دارد با نقش بازی کردن آفتابپرست در یک آکواریوم آغاز میشود و با بیرون آمدن اتفاقیاش از آکواریوم، وی وارد دنیایی متفاوت میشود. این فیلم بر پایه رمان ملکه برفی اثر نویسنده مشهور، هانس کریستیان آندرسن، ساخته شدهاست. ملکه برافروخته و حسود، شکارچیاش (بوکانان) را مأمور میکند تا “سفیدبرفی”.

او خاطرات روشنی از دورهٔ بچگیاش ندارد و با کسانی آشنا میشود که به امید گرفتن جایزهای از ملکهٔ ثروتمند پیر به دنبال دختری هستند که شبیه ̎آناستازیا̎ باشد تا او را به پاریس ببرند. با این حال، هنوز دلایلی برای نگرانی وجود دارد. البته این هنر-صنعت در کشور هنوز جایگاه شایستهای نیافته است و با مشکلاتی دستوپنجه نرم میکند که این مشکلات در مختصات کوچکتر مانند استانها و شهرستانها بزرگتر نیز بهنظر میرسد. تا اینکه پائیز و زمستان میرسد … روی یک گرده موجودات زیادی زندگی میکنند؛ ولی چون کوچک هستند، کسی نمیداند و اهمیت نمیدهد تا اینکه روزی فیلی مهربان به نام هورتون (با صدای جیم کری) صدای آنها را میشنود و تصمیم میگیرد که این گرده را در جای امنی مستقر کند. قرون وسطا. انگلستان پادشاهی ندارد و تا زمانی که کسی شمشیر فروخته در سنگی را بیرون نکشد، نخواهد داشت. “مرلین” تصمیم میگیرد تا با تبدیل کردن “وارت” به ماهی، سنجاب و پرنده، درسهای زندگی را به او یاد دهد. در ۲۰ سالی که این شاخه با ظهور اسکار بهترین انیمیشن بلند وارد رقابت جوایز اصلی شده است، فیلمهای انیمیشن هر سال به دنبال پیشرفت بیشتر و بیشتر در مهارتهای تکنولوژیکی و ظرافت داستانگویی خود بودهاند تا دل منتقدان را به دست آورند.

به طوری که حتی از نظر برخی از منتقدان، فیلم یخزده بهترین اثر دیزنی در دوران رنسانس این شرکت تاکنون است.فروزن در هشتاد و ششمین مراسم جوایز اسکار نامزد دریافت دو جایزه بود که موفق به دریافت هر دو آنها شد. آریتی که در آمریکای شمالی تحت عنوان دنیای مخفی آریتی ، فیلم پویانمایی ژاپنی محصول سال ۲۰۱۰ در ژانر فانتزی است که کارگردانی آن را هیروماسا یونهبایاشی و نویسندگی آن را هایائو میازاکی و کیکو نیوا بر عهده داشتهاند و استودیو جیبوری آن را تهیه کردهاست. خانوادهٔ کرودها را کرک دمیکو نویسندگی و کارگردانی کرده است. ̎. ̎جیم̎ پس از بررسی دقیق نقشه، متوجه میشود که نقشه، مسیر رسیدن به سیّارهٔ گنج را ترسیم کرده ـ دنیائی دوردست که صدها دزد فضائی، غنایم خود را در آنجا پنهان کردهاند. تن تن پی میبرد که سرفرانسیس، سه ماکت مشابه ساخته و نقشه گنج غرق شده را در آنها جاسازی کرده و حالا مرد شیطان صفتی به نام ساخارین که از نوادگان «راکام سرخپوش» است به دنبال آن نقشه هاست.

دیدگاهتان را بنویسید