۳۵ انیمیشن خندهدار که نباید از دست بدهید! – زومجی

علاوهبر کارگردانی، استرن بههمراه جان ویتینگتون وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمیشن DC League of Super Pets را نیز بر عهده داشته است. اَنیمه یا آنیمه (به ژاپنی: アニメ) یک سبک از طراحی با دست و پویانمایی رایانه ای است که خاستگاه آن ژاپن بوده است و معمولاً بر مبنای مانگا ساخته می شود (که در این صورت انیمانگا نامیده می شوند). در این راستا درصد بالایی از سفارشها در تهران بسته میشود و بسیاری مواقع کارها بهصورت دست چندم به شهرستانها میرسد. طبق گزارشها، و با توجه به موفقیت بزرگ انتقادی و تجاری این فیلم، دنبالهای با عنوان «افسون نشده» (Disenchanted) در دست ساخت است و در دیزنی پلاس نمایش داده میشود. ماشینها، پویانمایی کمدی ورزشی و جذاب و آخرین فیلم مستقل استودیو پیکسار پیش از فروش آن به دیزنی است. در دیجیتون میتوانید جدیدترین انیمیشن ها و کارتون های روز دنیا را با دوبله فارسی، آموزش دروس دوره ابتدایی و موزیکال های شاد و جذاب را به صورت آنلاین مشاهده کنید. نقاشی متحرک، قطعات گرافیکی دیجیتالی هستند که توهم حرکت را به وجود می آورند ومعمولاً برای تبلیغات و توالی عنوان در فیلم ها برای برقراری ارتباط با بیننده مورد استفاده قرار می گیرند.از این روش غالباً برای پروژه های چندرسانه ای و فعالیت های تجاری استفاده می شود.

انیمیشن ها با طیف وسیعی از مخاطبان در رده های سنی مختلف که معمولا در فضاهای فانتزی یا موزیکال، مخاطب را با خود برای انجام آنچه در عالم واقع ناممکن به نظر می رسد، همراه می کند. این جذابیت بصری بهویژه برای بینندگان کم سن و سالتر بسیار جالب توجه است.از جمله صداپیشگان این انیمیشن میتوان به اوون ویلسون، پل نیومن، بانی هانت و لری کابلی اشاره کرد. دو فیلم رالف خرابکار، هر دو محصولات بسیار جذابی هستند، بهویژه از آن نظر که موضوعاتی میپردازند که برای مخاطبان در هر سن و سالی جذاب است. از دید منتقدان شاید این انیمه درحدواندازههای بهترین آثار مدرن تکامل پیدا نکرده باشد، اما برای مخاطبانی که بهدنبال تماشای یک ماجراجویی کارتونی خندهدار با ضرباهنگی سریع هستند، بسیار سرگرم کننده خواهد بود.این فیلم همچنین نامزد دریافت دو جایزه اسکار و گلدن گلوب بهترین انیمیشن سال شد. عمر هنر انیمیشن مدرن در ایران حدود ۵۰ سال است در حالی که یافته های یک پژوهش نشان می دهد جایگاه هنرمندان ایران باستان در ردیف پیشتازان ایده پردازی های صنعت تصویر متحرک در جهان هنرهای نمایشی به شمار می رود. وی با اشاره به مهاجرت نیروهای حرفهای انیمیشن اصفهانی به خارج از کشور میافزاید: درصد زیادی از همکاران ما در حوزه انیمیشن از ایران مهاجرت کردهاند چرا که تولید انیمیشن به تکنولوژی بالایی نیاز دارد.

کشورهای پیشرفته در حوزه انیمیشن، اعتماد و اعتبار هزینه میکنند و نتیجه آن را میتوان در فیلمهای هالیوودی مشاهده کرد، همکاران ما هم وقتی میبینند که میتوانند در خارج از کشور درآمد و اعتبار بیشتری کسب کنند مهاجرت میکنند. خانوادهای که در خانهای جادویی واقع در مکانی شگفتانگیز و جذاب زندگی میکنند. اما طی حادثهای آنها سر از جنگلهای ماداگاسکار درمیآورند و حالا باید خود را با زندگی در طبیعت وفق دهند.از جمله صداپیشگان این انیمیشن میتوان به هنرمندانی همچون بن استیلر، کریس راک، دیوید شویمر و جادا پینکت اسمیت اشاره کرد. سراهیان میافزاید: انیمیشن سرمایه زیادی را میطلبد، اما کارآفرینی بسیاری نیز به همراه دارد. فیلمهای انیمیشن به دلیل ماهیت رسانه تنوع زیادی دارند و میتوانند از کمدیهای شخصیتمحور تا آثار درام با مفهوم بالا را شامل شوند. با این اوصاف، امسال در حال تبدیل شدن به یک سال برجسته برای فیلمهای انیمیشن است، بنابراین ما در ویجیاتو تصمیم گرفتیم در این لیست ۱۱ انیمیشن مورد انتظار سال ۲۰۲۲ را معرفی کنیم؛ در ادامه با ما همراه باشید. اگرچه این فیلم هنوز بهصورت رسمی در ایالات متحده منتشر نشده است، اما اکران آن در تاریخ ۲۲ فوریه سال جاری در انگلستان، این فرصت را در اختیار منتقدان قرار داده است تا اولین واکنشهای خود در این زمینه را در رسانههای اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارند.روزالی چیانگ صداپیشه نقش می است و درکنار او شاهد حضور هنرمندان دیگری همچون ساندرا اوه، آوا مورس و هایین پارک هستیم.

به هر حال، از آنجایی که این نگرانیها از طریق رسانههای اجتماعی ابراز شد و رفته رفته شدت گرفت، استودیو به آن توجه کرد. سبک استفاده شده در ساخت این استاپ موشن، به دیگر آثار اندرسن شبیه است، دنیایی کاملا جدید باتوجهبه کوچکترین جزئیات چیزی است که اندرسن همیشه در خلق آن موفق بوده است. به گزارش ایمنا، فرهنگ و هنر و ادبیات ما منبع غنی از داستانهایی است که ظرفیت به تصویر کشیدن آنها با استفاده از تکنولوژی جدید و بهروز وجود دارد. در انیمیشن سه بعدی، انیماتور از یک برنامه برای جابجایی قسمت های بدن شخصیت استفاده می کند. عشق عمیق مخاطبان به مینیونها درست از همینجا آغاز شد، زمانیکه فیلم خانوادگی و سرگرم کننده من نفرتانگیز روانه پرده سینماها شده و خنده را بر لب بسیاری از مخاطبان نشاند.دراین میان نمیتوان جذابیت شخصیت گرو با صداپیشگی استیو کارل را انکار کرد، ابرشروری که بعد از به سرپرستی پذیرفتن سه کودک یتیم، جنبههایی دیگر از شخصیت خود را کشف میکند. فهرست را با یک انیمیشن کمدی مورد انتظار آغاز میکنیم تا از همین الان منتظر یک انیمیشن کمدی بامزه باشید که بهزودی در دسترس قرار خواهد گرفت. قرار بود ابتدا لوکا در سینماها اکران شود، اما بهدلیل پیامدهای حاصل از پاندمی کرونا درنهایت لوکا در دیزنی پلاس منتشر شد.در ریویرای ایتالیا، پیوندی دوستانه اما قوی میان یک انسان و یک هیولای دریایی شکل میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید