82 انیمیشن برتر جهان که باید حتما با کودکان خود ببینید! – یک پزشک

اصطلاح انگلیسی انیمیشن در کاتاکانای ژاپنی به صورت アニメーション (آنیماشون) نوشته می شود و アニメ (آنیمه) شکل کوتاه شدهٔ آن است. اکثر این عنوانها در فیلیمو یا آپارات کودک نیز به صورت دوبله شده قابل تماشا هستند. شما می تونید انیمیشن جذاب چند ایکس لارجی ها رو توی سایت دکتر کرمانی تماشا و یا با شناسه chandxlarge@ توی اینستاگرام، تلگرام و آپارات دنبال کنید. این انیمیشن سریالی رو به هیچ وجه از دست ندید و به دوستاتون هم معرفی ش کنید. به مرور زمان ممکن است لینک های دانلود از کار بیفتند که در این صورت می توانید به راحتی نام هر عنوان را گوگل کنید و آن را دانلود نمایید. بعضی اوقات انیماتورها فقط می توانند حلقه فیلم سیاه را روی یک میز کار بچسبانند و سوراخ هایی را در آنها بچسبانند یا تقریباً به هر چیزی روی حلقه های فیلم بچسبند. این انیمیشن فارغ از سن، جنسیت، موقعیت و دیگر شرایط مان، به ما نشان می دهد که تغییر در زندگی همه اتفاق می افتد و یک امر کاملاً طبیعی است. گاهی اوقات تغییر خود به خود اتفاق می افتد اما گاهی اوقات ما مجبور به تغییر هستیم. قلعهای که باقیمانده از سرزمینی معلق در آسمان است که سالها انسانها بر روی آن در آرامش زندگی میکردند ولی بر اثر پدیدهای ناشناخته مجبور به بازگشت بر روی زمین میشوند.

کل فرایند با دوربین ، عکسبرداری می شود و سپس در آخر ، برای نمایش با یکدیگر تلفیق میشوند. مایه اصلی شاهزاده خانم مونونوکه از درگیری خدایان و انسانها و صنعت ریشه میگیرد و الگوی سفر را بهعنوان کهنترین قالب خلق حماسه بهکار می̎یرد تا از تلفیق این مایههای قدیمی با ترکیب بصری تازهاش، به دنیای تکراری نقاشی متحرکهای این سالها رنگ و جلائی ببخشد. همانطور که می دانید نقاشی روی شیشه و عکس گرفتن از آن همزمان و به دنبال آن خلق صحنه دیگری بسیار سخت و دشوار می باشد و سپس در آخر کار محصول نهایی را با یکدیگر مخلوط کنید. ایپ در یک خانواده از انسانهای غارنشین از نژاد انسانهای هوشمند نئاندرتال زندگی میکند و به شکار به روش زمانهای پیش از تاریخ و به بحث در مورد اینکه چگونه خانوادهٔ او یکی از معدود خانوادههایی است که در این نزدیکی زنده ماندهاست میپردازد و همهٔ اینها در مقابل قوانین سخت پدرش، گراگ است. اگر فقط یک چیز در زندگی باشد که از آن مطمئن شوید، آن هم این است که تغییر اجتناب ناپذیر است.

اگر انیمیشنِ مرد عنکبوتی نبود، احتمالاً همه ما در حال تماشای انیمیشن هایی بودیم که استایل و مدل کاملاً تکراری داشتند اما انیمیشن مرد عنکبوتی کاملاً فضای انیمیشن را برای ما تغییر داد. ماپتهای تحت تعقیب (به انگلیسی: Muppets Most Wanted) نام پویانمایی محصول مشترک دو کمپانی والت دیزنی (به انگلیسی: Walt Disney Pictures) و مندویل فیلمز (به انگلیسی: Mandeville Films) میباشد که به کارگردانی جیمز بوبین (به انگلیسی: James Bobin) ساخته شده است. از طرفی پسرک احمقی به نام اضافی که گربه ای لاغر و سیاه دارد، همیشه مزاحم او می شود. اما ̎جیم̎ با وجود رفاقتش با ̎سیلور̎، از پیوستن به این شورش سر باز میزند و دیری نگذشته که خود را مجبور میبیند برای دفاع از نظم و قانون، علیه سفینهاش پُر از مردان بیپروا، دست بهکار شود. زیرا شما مجبور خواهید شد با دستان خود آنرا به نمایش بگذارید. در غیر این صورت با مشاهده این انیمیشن حتماً بیننده آن خواهید شد. جوایز دریافتی : این انیمیشناولین فیلم نامزد بهترین فیلم کوتاه متحرک در اسکار 2015 شد. جوایز دریافتی : این فیلم برنده بهترین فیلم بلند انیمیشن در چهل و نهمین جشنواره فیلم سیتگز ، جوایز انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس 2016 و 71 مین جایزه فیلم مینیچی شد و در چهلمین جایزه اسکار ژاپن نامزد بهترین انیمیشن سال شد.

در نهایت این تغییرات به یک فیلم مهیج لایواکشن خانوادگی با سونیک جدید منتج شد که به وسیلهی CGI طراحی شده بود. این انیمیشن مخصوص نوجوانان است و یک رمانتیک بسیار شیرین را پیش چشم آن ها به نمایش می گذارد و با احساسات بازی می کند. این داستان در مورد یک دختر ۱۱ ساله است که بعد از شغل جدید پدرش وارد یک شهر جدید می شود و در طول زندگی جدیدش با احساسات مختلفی مواجه می شود که قبلا آن ها را تجربه نکرده است . با وجود اینکه عنوان این انیمیشن بیشتر شبیه داستان یک اسباب بازی تجاری است که نمایشش دو ساعت زمان می برد اما توانسته احساسات ما را به خاطر جذابیت نوستالژی اش برانگیزد. این انیمیشن در نگاه اول یک انیمیشن پایه ای تر نسبت به اثرهای هنری دیگر در این دهه است. اما چیزی به نام انیمیشن بر پایه وکتور وجود دارد که می تواند 2D باشد اما سنتی محسوب نمی شود. نویسنده و کارگردان این انیمیشن به نام دان هرتزفلدت، خواهرزاده ۴ ساله اش را وارد محیط فیلم سازی کرده و با او در این انیمیشن کار کرده است. کارگردان : کلاید جرونیمی، هامیلتن لاسک و ویلفرد جکسن. فیلمنامه این فیلم با الهام از خاطرات دوران کودکی کارگردان و رابطه دوستی او و بهترین دوستش آلبرتو نگاشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید