82 انیمیشن برتر جهان که باید حتما با کودکان خود ببینید! – یک پزشک

اگر از علاقه مندان به دنیای انیمه و انیمیشن هستید با پلازامگ به عنوان یک مجموعه کامل جمع آوری شده از بهترین انیمیشن، کارتون و انیمه های دنیا همراه باشید. وی سازنده انیمیشن های کوتاه طنز با عنوان سوریلند (SooriLand) از جمله دو مجموعه «رستم در سرزمین عجایب» ، «داستانهای کهن» ، «پرویز و پونه» و انیمیشن های آزاد دیگر است. او آن را فازهای طنز آمیز از چهره های خنده دار نامید. این فیلم از محصولات استودیو جیبلی و از آثار فیلمساز بزرگ انیمه هایائو میازاکی است و جایزههای بسیاری را از جشنوارههای گوناگون ربوده است. دو فیلم رالف خرابکار، هر دو محصولات بسیار جذابی هستند، بهویژه از آن نظر که موضوعاتی میپردازند که برای مخاطبان در هر سن و سالی جذاب است. او باید به شرق سفر کند و از ̎شیشیگامی̎، خدای گوزنگون کمک بگیرد، ولی وقتی به مقصد میرسد، در مییابد که میان انسانها و حیوانات جنگل بر سر ̎غارت مدام زمین̎ جنگ در گرفته است…

یکی از دوستان صمیمی کاندا تتسوهو نام دارد که ضعیفترین عضو گروه است و این کانداست که همیشه هوای او را دارد ولی تتسوهو همیشه نسبت به موتور و تواناییهای کاندا در مبارزه حسادت میکند. دنیای قصر متحرک هائورو فضائی فانتزی و خوفناک، مالیخولیائی و شاعرانه است که در آن احساسات و آرزو از منطق و دلایل واقعی پیش میافتد و زیباترین نامعقولیها و شورانگیزترین لحظهها را در جهانی آخرالزمانی و همزمان روزمره پدید میآورد. زوتوپیا پنجاه و پنجمین انیمیشن شرکت دیزنی است که ایدههایی بلندپروازانه را به معرض نمایش گذاشت. آخرین محصول دو شرکت محبوب دیزنی و پیکسار، پویانمایی به نام قرمز شدن است که به داستان تجربیات دختری نوجوان و سیزده ساله میپردازد که روزهایی عجیب را سپری میکند. حال فوکاماچی وارد دنیای کوهنوردانی میشود که تشنه فتوحات غیرممکن هستند. از اینجا به بعد مجموعهای از حادثههای عجیب و نامعقول برای او رخ میدهند: “آلیس” برای اینکه بتواند از سوراخ کلید در عبور کند، با خودش شربتی اسرارآمیز، بزرگ و سپس کوچک میشود. سوفی̎ (مورتیمور) دختر نوجوانی است که در مغازهٔ کلاهفروشی کار میکند؛ ولی وقتی جادوگری خوشسیما و مرموز به نام ̎هائورو̎ (بیل) دل ازا و میرباید و سپس ساحرهٔ مکار و خبیثی (باکال) او را به پیرزنی نود ساله (سیمونز) تبدیل میکند، آشوب و آشفتگی زندگیاش را فرامیگیرد.

خانوادهٔ او، مثل هر خانوادهد دیگری است ولی خب، چند مورد استثنائی در آن به چشم میخورد: دخترش قابلیت نامرئی شدن دارد و میتواند دیوارهای نفوذناپذیر دور خود ایجاد کند؛ پسرش، ̎دش̎ (فاکس) میتواند با سرعت برق بدود؛ و همسرش، ̎هلن̎ (هانتر) در محافل ابرقهرمانی به ̎دختر کشآمدنی̎ معروف است و یکی از محترمترین و ـ ̎انعطافپذیر̎ترین ـ خانمهای ابرقهرمان زمانهٔ خودش است. واژه انیمه گاهی مورد نقد نیز قرار گرفته است. رمی در لینگوئینی در میان یک شهر بزرگ و خارجی، پناهگاه و نیز فرصت تحقق رویاهایش یعنی سرآشپز شدن را مییابد، چرا که این حیوان جونده با حرکت در میان موهای دوست انسانش به زودی میآموزد که میتواند لینگوئینی را همچون یک عروسک خیمهشببازی کنترل کند. علاوهبر کارگردانی، استرن بههمراه جان ویتینگتون وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمیشن DC League of Super Pets را نیز بر عهده داشته است. او در حالی که ̎موشو̎ را در لباسش پنهان کرده به گروه سربازانی که ̎سروان شانگ̎ (ب.

توتورو هم در انتهای فیلم کمک میکند که می، که بهدنبال مادرش تنهایی راهی بیمارستان شده را پیدا کنند… در فیلم اسپیلبرگ، تن تن، به همراه سگش در بازار قدیمی شهر بروکسل، ماکت کوچک یک کشتی قدیمی قرن هفدهمی به نام یونیکورن (اسب شاخدار) را میخرد که متعلق به سرفرانسیس است که به دنبال حمله دزدان دریایی به ریاست مرد خبیثی به نام «راکام سرخپوش» (با بازی دانیل کریگ) در دریا غرق شده و گنج گرانقیمتی را با خود به قعر اقیانوس برده است. او مردم شهر را از دست خلافکاران نجات میدهد.و یک روز نبردی بین مترومن و ابرذهن رخ می دهد و پایان نبرد با پیروزی ابرذهن خاتمه می یابد… کورالین جونز دختری یازده ساله است که به همراه خانواده اش به یک خانه کهنه در شهری دیگر نقل مکان می کنند.آنها همسایههای عجیبی به نامهای خانم اسپینک، خانم فورسیبل و آقای بوبینسکی دارند. زمانی که ̎شان یو̎ی سنگدل (فرر) و سپاهش قصد براندازی امپراتوری ̎هون̎ را دارند، ̎مولان̎ جوان (مینگ نا ون) در گیرودار صحبت دربارهٔ زندگی زناشوئی آیندهاش است.

دیدگاهتان را بنویسید