82 انیمیشن برتر جهان که باید حتما با کودکان خود ببینید! – یک پزشک

لئوپولد استوکوفسکی (Leopold Stokowski) وظیفه ساخت موسیقی کلاسیک این انیمیشن را انجام داده و در ماموریتش به بهترین شکل موفق شده است. خلاصه داستان: قهرمان داستان یک روانشناس و محقق است که دستگاهی اختراع می کند و به واسطه آن وارد رویاهای بیمارانش می شود تا آنها را درمان کند. این ماجراجویی هیجان انگیز باعث می شود تا شما با جنبه های جدیدی از این انیمیشن آشنا شوید و بتوانید داستان یک قهرمان را در طول انیمیشن شاهد باشید. پری دریایی داستان بسیار جسور است و هر از گاهی به سطح آب می آید تا شاهد اتفاق های بیرون دریا باشد. درادامه شاهد شکلگیری دوستی غیرمنتظره بین این خرس و گوزنی به نام الیوت و تلاش آنها برای بسیج حیوانات جنگل و مقابله با شکارچیان هستیم. نتیجه همکاری این هنرمند برجسته با تیم سازنده فیلم خلق تعدادی ترانه زیبا از جمله «ما درباره برونو صحبت نمیکنیم» است که بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و به شهرت رسید.

۶ قهرمان بزرگ فیلمی در ژانر موزیکال، علمی-تخیلی، و فانتزی به کارگردانی کریس ویلیامز و دان هال است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. خلاصه داستان: در دنیای لوگوها یک کارگر ساده به نام امت زندگی می کند که طبق یک پیش گویی قرار است قهرمان شود٬ اما کسی این حرف را جدی نمی گیرد. بازی رالف و نقشش در آن بازی باعث شده کسی او را جدی نگیرد تا اینکه مشکلی برای یکی از بازی ها پیش می آید و فرصتی است برای رالف تا توانایی خود را به همه ثابت کند. او بعد از مدتی به دختر بچه ها وابسته می شود و تصمیم می گیرد آنها را به فرزندی قبول کند. رقیبش برای پس گرفتن ماه و دستگاه٬ دختر بچه ها را گروگان می گیرد. خلاصه داستان: کیتی میچل دختر یک خانواده عجیب و غریب است که تصمیم دارد به کالجی در کالیفرنیا برود. خلاصه داستان: لوکا یک هیولای دریایی ۱۳ ساله است که درباره دنیای بیرون از دریا کنجکاو است اما خانواده اش همیشه او را از آدم ها ترسانده اند. روزی لوکا به طور تصادفی پسری به نام آلبرتو را می بیند که مانند او هیولای دریایی است اما به خشکی نیز رفت و آمد دارد.

خلاصه داستان: حتما قصه معروف «شازده کوچولو» را به خاطر دارید٬ همان شاهزادهای که با گل سرخش در یک سیاره به تنهایی زندگی می کرد٬ داستانی که آنتوان دو سنت اگزوپری در سال ۱۹۴۳ نوشته است. تمام مفهوم فیلم میتوانست برای خندهدار بودن ساخته شود اما به جای آن تبدیل به انیمیشنی با داستانی دلگرمکننده از دوستی، ناملایمات و البته روزهای آرام کودکی میشود. اما ضعفهای داستانی انیمیشن را نمیتوان نادیده گرفت و همچنان داستانی تکراری و گاهی خستهکننده و قابل پیشبینی تحویل بیننده داده شده است. انیمیشن مری و مکس یکی از بهترین و بهیادماندنیترین روابط دوستی را به تصویر میکشد و جالب است که حتی این رابطه نیز چندان معمولی و آنطور که ممکن است انتظار داشته باشیم، نیست. این انیمیشن تازه از دنیای دیسی، قرار است از دنیای تاریک و خشن دیسی اندکی فاصله بگیرد و جهانی روشنتر و سرگرمکنندهتر را برای مخاطبان به تصویر بکشد. اگر از طرفداران هرژه و کارهایش باشید باید بدانید که این قصه یکی از بهترین کارهای او است و فیلم هم تا حدزیادی موفق شده تا آن را اقتباس کند. خلاصه داستان: موانا دختری جنگجو و ماجراجو ست که در جزیره ای زیبا زندگی می کند و از مادربزرگش درباره افسانه تفیتی (الهه حیات بخش) زیاد شنیده است.

“دامبو” بچه فیلی در یک سیرک است که بهخاطر گوشهای بیش از حد بزرگش مسخره و تحقیبر میشود. دختر بچه این داستان با خلبانی پیر آشنا می شود که در زمان جوانی٬ شازده کوچولو را در بیابان ملاقات کرده بود. این دو داستان موازی در جایی به هم پیوند می خورند و به خوبی بیننده را تا انتهای داستان با خود پیش می برند. این انیمیشن مناسب افراد زیر سیزده سال نیست. آنها تصمیم می گیرند از این توانایی برای کسب درآمد استفاده کنند٬ اما نمی دانند که هزینه های دیگری باید بپردازند و تغییر آب و هوا همیشه به نفع آنها نیست. این انیمیشن نیز با اقتباس از این داستان مشهور ساخته شده است. کارگردان این انیمیشن داستان را به خوبی به نمایش گذاشته است که در مورد دو برادر به نام های کریس و تام بوده که تلاش دارند تا پدر مرده ی خودشان را حتی به اندازه یک روز به زندگی برگردانند، زیرا در سن خیلی پایین تجربه مرگ پدر را داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید