82 انیمیشن برتر جهان که باید حتما با کودکان خود ببینید! – یک پزشک

خلاصه داستان: انیمیشن توربو، ماجرای حلزونی است که آرزوی شرکت در مسابقات سرعت را دارد و روزگار خود را با این آرزو می گذراند. خلاصه داستان: «چیهیرو»، دختر ده ساله داستان به همراه پدر و مادر خود، در حال نقل مکان به شهر جدیدی هستند. اما مریدا با دادن کیک به مادر خود، دچار دردسری بزرگ می شود و … خلاصه داستان: «دامبو»، نام فیلی کوچک با گوش های خیلی بزرگ و دست و پا گیر است و این موضوع او را آزار می دهد. خلاصه داستان: «تن تن» خبرنگاری ماجراجو و باهوش است که در زمینه خلبانی و مبارزه نیز مهارت دارد. این اثر نشان میدهد که پارکر و استون حتی به خودشان هم رحم ندارند و همزمان فیلم خود را نیز مسخره میکنند. بیشتر انیمیشن درون و بیرون یا پشت و رو، در ذهن رایلی 11 ساله روایت میشود که به طراحان و هنرمندان انیمیشن های پیکسار اجازه میدهد تا افق دیدشان را گستردهتر کنند و دستشان در ساخت انیمیشنی عجیب و غریب باز باشد. شاید برایتان جالب باشد که پیت داکتر به همراه یازده هنرمند دیگر از استودیو پیکسار، به مدت سه روز به ونزوئلا سفر کردند تا برای ساخت این فیلم ایده بگیرند. تا اینکه یک موش و یک فیل سیرک، تصمیم می گیرند که به دامبو یاد بدهند که چطوری از گوش های خود به عنوان یک قابلیت استفاده کند.

حتی پیام اخلاقی و کمی شعاری انیمیشن هم نمیتواند چیزی از ارزش آن کم کند. جادوگر هم برای کمک به مریدا، کیکی به او می دهد تا مادر مریدا آن را خورده و نظرش درباره ازدواج او عوض شود. مادر مریدا او را مجبور به ازدواج کرده و او تصمیم گرفته تا به جای ازدواج، به نور مرداب رفته و سرنوشت خود را رقم بزند. اما در مسیر جادوگری را می بیند و ماجرای ازدواج اجباری خود را برای او بازگو می کند. خلاصه داستان: آناستازیا آخرین بازمانده یک خانواده سلطنتی روسیه است که با مادربزرگ خود زندگی می کند. خلاصه داستان: اژدهای جنگجو بر علیه «تای لونگ» به مبارزه برمی خیزد؛ ولی غافل از اینکه این بار حریف او یک پاندا و استاد هنرهای رزمی است. این خانواده پس از گم کردن راه، سر از تونلی در می آورند که به یک جنگل زیبا منتهی می شود. خلاصه داستان: آقای «فردریکسون»، پیرمرد تنهایی است که درست در روزی که عده ای از طرف خانه سالمندان برای بردن او آمده اند، با باد کردن تعداد زیادی بادکنک و بیرون کردن آن ها از دودکش منزل چوبی کوچک خود، خانه را به پرواز در می آورد؛ تا راهی آبشار بهشت در آمریکای جنوبی شود که یک عمر به همراه همسر مرحوم اش، رویای سفر به آنجا را در سر داشتند.

خلاصه داستان: سفید برفی دختری زیبا است که به خاطر زیبایی خود، توسط ملکه خونخوار و مغروری تهدید می شود. سفید برفی برای نجات جان خود پنهان می شود و با هفت کوتوله بامزه زندگی می کند. خلاصه داستان: پسر جوانی از خانواده وایکینگ ها، به تنهایی یک اژدها را شکار می کند. خلاصه داستان: «توشیشان»، نام پسر فقیری است که مادر او را به زور به عقد پادشاه درآورده اند. توشیشان می فهمد که با برآورده شدن آرزوهایش، می تواند مادر خود را از پادشاه پس بگیرد و… آناستازیا در جوانی با افرادی آشنا می شود که برای گرفتن جایزه از مادربزرگ پیر و ثروتمند او، دنبال دختری با مشخصات آناستازیا هستند تا او را با خود به پاریس ببرند و … یک روز بر حسب یک تصادف، اتفاقی برای او می افتد که تبدیل به یک سوپر حلزون می شود و … ̎چیهیرو̎ از دیدن آنان وحشت میکند و پا به فرار میگذارد.

این انیمیشن زیبا یکی از جذابترین و البته پیچیدهترین ایدهها را در میان بهترین انیمیشن های جهان دارد و با این همه، به سادهترین شکل ممکن آن را به تصویر میکشد. این انیمه داستان خواهر و برادری در ماههای انتهایی جنگ جهانی دوم در ژاپن را به تصویر میکشد که خانه و خانوادهی خود را بر اثر انفجار بمب از دست دادهاند. داستان : مینیونها 2015 ، سه مینیون به نامهای استوارت، کوین و باب که پس از گذشت سالها دیگر رئیسی را بالای سر خود نمی بینند دچار افسردگی شده اند. خلاصه داستان: تارزان داستان پسری است که توسط یک گوریل در جنگل بزرگ می شود و پس از درک انسان بودن خود، به دنبال پیدا کردن اصلیتش می رود. خلاصه داستان: در دوران خیالی «کرودیشیز»، مردمانی بودند که در غارها زندگی می کردند. او توسط «راسپوتین» گرفتار یک نفرین شده و به یتیم خانه ای سپرده می شود و تا دوران جوانی در آنجا می ماند. در آن دوران که فیلمهای انیمیشنی جایگاه خاصی در مراسم اسکار نداشتند، بامبی موفق به کسب سه نامزدی شد که عبارتاند از بهترین صداگذاری، بهترین آهنگ و بهترین موسیقی متن. یک انیمیشن بسیار جذاب بوده که لحظات حقیقی را از زیبایی به نمایش می گذارد و نمی توان ایراد خاصی از این انیمیشن گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید