82 انیمیشن برتر جهان که باید حتما با کودکان خود ببینید! – یک پزشک

بعضا انیمیشن cel نامیده می شود. آن ها مدتی را در منزل اقوام خود سپری می کنند که در نهایت با توهین و تحقیری که از سمت صاحب خانه به آن ها روا می شود، مجبور به ترک منزل شده و در پناهگاهی صحرایی با کمترین امکانات زندگی خود را ادامه می دهند. او سخت مایل به دیدن زندگی خارج از آبهاست، ولی پدرش که از انسانها نفرت دارد، او را منع میکند. او هتل ترانسیلوانیا را در میان جنگل های پرپشت و خوفناکی که هیچ انسانی جرات داخل شدن به آن را ندارد، برای تمامی هیولا های دنیا برپا می کند. در این انیمیشن همه حیوانات با هیبت انسانی ظاهر می شوند. خلاصه داستان: دراکولا که از کشته شدن همسرش در آتش سوزی که توسط انسان ها رخ داده، ناراحت شده و تصمیم می گیرد دخترش «میویس» که تنها یادگار همسرش است را از هر انسانی دور نگه دارد. روابط عاشقانه یا روابط خانوادگی همچون والد و فرزندی از جمله آنها است، اما شاید چیزی که کمتر دیده شود، روابط دوستی باشند. بله کاملا درست خواندید، وال-یی یکی از بهترین آثار عاشقانه تاریخ سینما است، زیرا در تمام مدتی که شاهد تلاش شخصیتها برای انجام مأموریتهایشان هستیم، وال-یی که باید یک ربات بی احساس باشد، با تمام وجود عاشق ایو شده و این یکی از زیباترین عشقهایی است که تابهحال در تمام آثار سینمایی به تصویر کشیده شده.

خلاصه داستان: «رمی»، موش کوچکی است که عاشقانه آشپزی را دوست دارد. خلاصه داستان: «بل»، دختر جوان و زیبایی است که به همراه پدرش در دهکده ای کوچک زندگی می کند. خلاصه داستان: «رابین هود»، نام روباهی زرنگ است که در محله فقرا زندگی می کند و تصمیم دارد تا برای نجات مردم خود، به هر نحوی شده، خزانه پادشاه را خالی کند. او با خرید اسباب بازی فضانورد پیشرفته خود به نام «باز لایتر»، تمامی اسباب بازی های خود را فراموش کرده و با آن ها بازی نمی کند. زمانی که حلقه ازدواج را بیرون می آورد تا از عروس فرضی خود درخواست ازدواج کند، عروسی که سال ها پیش در روز عروسی خود کشته شده، از زیر خاک بیرون آمده و تقاضای ازدواج او را می پذیرد. آری فولمن که ظاهراً شخصیت اصلی این ماجراست بار سنگین عذابوجدانی سخت را بر دوش خود احساس میکند که در قالب کابوسی سخت جلوه مینماید. ماجراهای مینیونها به راحتی هر بینندهای را جذب خود میکند و به قدری محبوب شدند که حتی فیلمی مخصوص آنها منتشر شده است. همانطور که از چنین داستانی انتظار میرود، انیمیشن عروس مرده فضایی ترسناک و تاریک دارد و حتی موسیقی و آهنگهایی که در این انیمیشن استفاده شدهاند هم تناسب فوقالعادهای با اثر دارند و هر بینندهای را به وجد میآورند.

فیلم “سیرک هامپتی دامپتی” توسط استوارت بلکتون و آلبرت اسمیت در سال ۱۹۰۸ به عنوان اولین فیلم انیمیشنی استاپ موشنی است که با استفاده از نمایش عروسک ها ساخته شده هست. خلاصه داستان: «پرنسس السا»، دارای قدرت خارق العاده ای است که با استفاده از آن می تواند برف و یخ به وجود آورد. آکیرا از آن انیمههایی است که احتمالا حتی اگر از علاقهمندان دنیای انیمه هم نباشید، نامش به گوشتان خورده. خلاصه داستان: هیولاها در سرزمین خود کارخانه ای تشکیل داده اند که به وسیله درهایی که به اتاق بچه ها راه دارد، وارد دنیای انسان ها شده و با ترساندن بچه ها، جیغ آن ها را در آورده و انرژی مورد نیاز خود را از جیغ بچه ها دریافت می کنند. پس از آن به کوهستان فرار کرده و زمستان بی پایانی آغاز می شود. وی در میان بازیها سفر میکند و بالاخره یک تهدید وحشتناک که کل بازی تحت تأثیر قرار میدهد را از میان برمیدارد و در اینجاست که رالف ناخواسته آغاز به کار میکند.

خلاصه داستان: پلنگ و خرسی در جنگل، یک بچه انسان را پیدا می کنند. پینوکیو پسری بازیگوش و ساده است که تلاش می کند لیاقت خود را برای تبدیل شدن به انسان واقعی، ثابت کند. خلاصه داستان: یک ماموت بامزه به همراه دوستان خود، که یک ببر و سمور ماقبل تاریخ هستند، برای نجات جان یک بچه انسان تلاش می کنند. اما شهروندان شهر رادیاتور اسپرینگ در مسیر 66، با وجود آن که درگیر کلیشهها هستند، این موضوع را جبران میکنند. اما سوال اینجا است که همین موضوع توسط سازندگانی دیگر و حتی در فرهنگی دیگر چگونه به تصویر کشیده میشود؟ آن ها سعی دارند تا یکدیگر را متقاعد کنند که باید بچه را به خانواده اش برگردانیم؛ اما با بزرگتر شدن بچه … اما مارلین فقط یکی از آنها را که صدمه دیده است، پیدا میکند و بعد از گذاشتن اسم نمو روی آن، قول میدهد که تا ابد با تمام وجودش از او مراقبت کند. اکنون مارلین با کمک ماهی به نام «دوری»، به جستجوی نمو می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید