82 انیمیشن برتر جهان که باید حتما با کودکان خود ببینید! – یک پزشک

این انیمیشن در زمان پخش با نقدهای متفاوتی روبهرو شد، هرچند درمقابل موفق به جلب توجه مخاطبان شده و گیشهی موفقی را تجربه کرد. او در نهایت با شو، یک پسر انسانی با یک مشکل قلبی از زمان تولدش، دوست میشود. کارتون های اولیه نمونه هایی از این مورد هستند، اما امروزه بیشتر انیمیشن ها با تصاویر تولید شده توسط رایانه یا CGI ساخته می شوند. اما کورالین شک نمی کند که پشت دریچه چیزی است. درواقع چیزی در این داستان رولد دال از زندگی روباهی شهری و خوش لباس و قیام او برای شکست دادن کشاورزان شرور وجود دارد که حضور اندرسن در مقام کارگردان را ضروری میکند.جرج کلونی، مریل استریپ، بیل موری و جیسون شوارتزمن از جمله هنرمندانی هستند که بهعنوان صداپیشه در این اثر حضور دارند. اما او دریچه ای در یکی از اتاق ها پیدا می کند و کنجکاو می شود که ببیند پشت آن دریچه چه چیزی پنهان است؟ پیکسار در این انیمیشن دنیای کاملی از احساسات انسان را در ذهن کودکی در آستانه دوران نوجوانی به نمایش گذاشته است. پونیو در کنار ساحل توسط پسری به نام سوسکه نجات پیدا میکند و او را به خانه خود میبرد.

از صداپیشگان این فیلم می توان کریس پرت، ویل فرل، الیزابت بنکس، ویل آرنت، نیک آفرمن، الیسون بری، چارلی دی، لیام نیسون و مورگان فریمن را نام برد. یکی از بزرگترین جاهطلبیهای تاریخ کمپانی والت دیزنی که در زمان خود چندان اقبالی کسب نکرد، اما از اواخر دهه ۱۹۶۰ به بعد به اثری کلاسیک برای انواع و اقسام تماشاگران ـ از جمله جوانان عاصی دهه ۱۹۶۰ به بعد به اثری کلاسیک برای انواع و اقسام تماشاگران ـ از جمله جوانان عاصی دهه ۱۹۶۰ ـ بدل شد. از این رو با والاس تماس می گیرد، اما این وضعیت از طرف محبوب او آقای ویکتور کواترمین چندان مورد پسند نیست و به زودی کاری که آنها سهل می پنداشتند ، سخت می شود. والاس و گرومیت: نفرین موجود خرگوش نما یک پویانمایی با تکنیک استاپموشن است و در سال ۲۰۰۵ ساخته شده. آفرینک دنیای رنگارنگی از یک عالمه کارتون و انیمیشن دوبله فارسی و زبان اصلی با زیرنویس فارسی را برای بچه ها آماده کرده و شما در آفرینک میتوانید از قدیمیترین تا جدیدترین انیمیشن های دنیا را با دوبله اختصاصی آفرینک ببینید و از تماشای آنها لذت ببرید. در یک مسیر کوهستانی سپاه امپراتور بهدام میافتد و ̎مولان̎ قد علم میکند تا این شکست را به پیروزی بدل سازد…

این فیلم، داستان آریتی، یک وامگیر جوان، را بازگو میکند که در خانوادهای نوعی روزگار میگذراند. او مردم شهر را از دست خلافکاران نجات میدهد.و یک روز نبردی بین مترومن و ابرذهن رخ می دهد و پایان نبرد با پیروزی ابرذهن خاتمه می یابد… تماشای «افسون شده» واقعا لذتبخش بود، با ترکیب لایواکشن، انیمیشن سنتی و تصاویر کامپیوتری، این فیلم هم ادای احترام و هم تقلید از خود انیمیشنهای بلند دیزنی است که در سرتاسر آن اشارات متعددی به آثار گذشته دارد. اما آندو ناچار از رفتن به سفری هستند و در غیابشان “عمهسارا” (فلتن) به خانه میآید تا از بچه نگهداری کند. او از دکتر نفاریو میخواهد تا روبات کلوچهای بسازد برای این که بشود ویکتور را گولزد و سیستم امنیتی پناهگاه او را مختل کرد؛ ولی گوشهای نفاریو سنگین است و همیشه درخواستهای گرو را اشتباه انجام میدهد. اما ̎هادس̎، هراسان از این موضوع، زنی اغواگر بهنام ̎مگارا̎ (ایگان) را میفرستد تا ̎هرکول̎ را بفریبد و قدرتش را تضعیف کند… آن پیرزن که زندگی خود را در خطر میبیند تصمیم میگیرد تا تکهای از موهای او را بدزدد، وقتی شبانه به کاخ میرود متوجه میشود که با بریدن موها، آنها به رنگ قهوهای درمیآیند و قدرت خود را از دست میدهند.

«آرییل» موفق به دیدار شاهزاده میشود، ولی تازه مشکل آغاز شده زیر شاهزاده او را که صدای جادوئی و زیبایش را از دست داده، به جا نمیآورد… «آرییل» برای کمک گرفتن نزد «اورسولا» (کارول)، ساحره بدذات اعماق آب، میرود و «اورسولا» نز در ازای تصاحب صدای «آرییل» آرزوی او را برآورده میکند. آنجاست که در مییابد همه اینها رویا بوده است. استودیو انیمیشنسازی برادران وارنر وظیفه تولید انیمیشن ابر حیوانات لیگ دیسی را بر عهده دارد.انیمیشن DC League of Super Pets برای اکران در تاریخ ۲۰ می ۲۰۲۲ (۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) برنامهریزی شده است. کورالین جونز دختری یازده ساله است که به همراه خانواده اش به یک خانه کهنه در شهری دیگر نقل مکان می کنند.آنها همسایههای عجیبی به نامهای خانم اسپینک، خانم فورسیبل و آقای بوبینسکی دارند. این فیلم با معرفی دو دنباله به سرعت در باکسآفیس به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد. در این نقش برجسته، رابطه انسان با طبیعت از جمله ماهی، اردک، درخت، نیزار، فیل، گراز، آب، باتلاق و فرهنگ ها(پادشاهان و درباریان و کارگران) به خوبی از دید هنرمندی ایران شناس و معماری های ناب که مورد تایید شاه بوده، به تصویر کشیده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید