82 انیمیشن برتر جهان که باید حتما با کودکان خود ببینید! – یک پزشک

خلاصه داستان: داستان این انیمیشن درباره هانا است، دختر جوانی که عاشق یک گرگینه می شود و با او ازدواج می کند. روزی که به همراه مادرش به اداره پست می رود آدرس یک ناشناس را پیدا می کند تا به او نامه بنویسد. سال ها می گذرد و این نامه نوشتن ادامه دارد تا زمانی که مری بزرگ می شود و درباره عشق از مکس سوال می کند. خلاصه داستان: داستان این انیمیشن در آینده رخ می دهد.٬ زمانی که کره زمین در حال نابودی است و آب و خاک آلوده شده و حشرات می توانند انسان ها را نابود کنند. زمانی که حلقه ازدواج را بیرون می آورد تا از عروس فرضی خود درخواست ازدواج کند، عروسی که سال ها پیش در روز عروسی خود کشته شده، از زیر خاک بیرون آمده و تقاضای ازدواج او را می پذیرد. شاخه در حقیقت دست عروس مردهای است که از خاک بیرون ماندهاست … نائوشیکا، پرنسس قبیله انسان هاست، او بسیار خوش قلب و مهربان است و می تواند با همه جانوران ارتباط برقرار کند.

بنابراین ̎هرکول̎ جوان (دانوون) با کم یک ساتیر به نام ̎فیلوکتتس (د ویتو) میآموزد که چگونه از قدرت خود استفاده کند و با ایزدان شر و دیوها بجنگد. از دید منتقدان شاید این انیمه درحدواندازههای بهترین آثار مدرن تکامل پیدا نکرده باشد، اما برای مخاطبانی که بهدنبال تماشای یک ماجراجویی کارتونی خندهدار با ضرباهنگی سریع هستند، بسیار سرگرم کننده خواهد بود.این فیلم همچنین نامزد دریافت دو جایزه اسکار و گلدن گلوب بهترین انیمیشن سال شد. اما هاول از این دستور سرپیچی می کند و به طلسمی عجیب دچار می شود. خلاصه داستان: قهرمان داستان یک معلم موسیقی به نام جو است که همیشه آرزوی اجرای موسیقی روی صحنه را داشته، او درست در لحظه ای که قرار است به آرزویش برسد، ناگهان دچار حادثه می شود و روح از بدنش جدا می شود. این نامه نگاری ها باعث دوستی پستچی با یک اسباب بازی ساز و معلم جزیره می شود.

بچه های این جزیره کوچک تصمیم می گیرند به بابا نوئل نامه بنویسند و هدیه های سال نو را دریافت کنند. بعد از پی بردن به این جا به جایی، آنها تصمیم می گیرند یکدیگر را پیدا کنند اگرچه در دو زمان و مکان متفاوت زندگی می کنند. البته نوع داستان گویی آن کمی متفاوت است و به هر حال انیمیشن دلیر از لحاظ بلندپروازی نسبت انیمیشن های دیگر کمی آرام تر است اما باز هم تجربه بسیار زیبایی را در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال ترکیب رنگ های جذاب، یکی از ویژگی های شاخص آن است که باعث می شود طرفداران بیشتری پیدا کند. ̎علاء الدین̎ را قالیچهٔ پرنده نجات میدهد، اما او به تصادف باعث خروج ̎جن̎ (ویلیامز) از داخل چراغ میشود. اما بعد از به دنیا آمدن فرزندانش، گرگینه ناگهان می میرد و هانا تصمیم می گیرد فرزندان غیر عادی خود را به تنهایی بزرگ کند.

در عالم دیگری بیدار می شود و ارواح زیادی را می بیند که هنوز پا به دنیا نگذاشته اند. “ژپتو” از خواب بیدار میشود و با اهالی خانه (از جمله گربه محبوبش، “فیگارو”) زنده شدن “پینوکیو” را جشن میگیرد. جو با این ارواح دوست و دمخور می شود و تجربه ها و دانسته هایش را به آنها انتقال می دهد، در عین حال که راه و رسم زندگی را نیز از آنها می آموزد. او تلاش می کند بسته های سال نو را به هر سختی که شده به دست بچه ها برساند و البته با همسر آینده اش نیز آشنا می شود. خلاصه داستان: میازاکی، کارگردان به نام ژاپنی، این انیمیشن را در مخالف با جنگ و در آستانه جنگ عراق و آمریکا ساخته است. خلاصه داستان: قهرمان داستان یک پستچی بی استعداد و تنبل است که به دورترین جزیره در قطب شمال فرستاده می شود تا کارش را یاد بگیرد. خلاصه داستان: مایلز یک نوجوان معمولی است که طرفدار پروپاقرص مرد عنکبوتی است. خلاصه داستان: مری دختر ۸ ساله ای است که در نزدیکی ملبورن زندگی می کند. هنر طراحی و نقاشی، رنگبندی و در مدلهای جدیدتر طراحیهای سه بعدی از عوامل جذب کودکان و بزرگسالان به انیمیشن است.

دیدگاهتان را بنویسید