82 انیمیشن برتر جهان که باید حتما با کودکان خود ببینید! – یک پزشک

این انیمیشن در مورد یک نامه عاشقانه همراه با کمی دلخوری به صمیمی ترین دوست است. این انیمیشن در مورد یک آفتاب پرست است که دچار یک بحران شده و همیشه در ذهنش دوست داشته که قهرمان باشد اما به خواسته اش نرسیده است بنابراین سعی می کند که دیگر به خاطر نرسیدن به این خواسته، یک زندگی کاملا بی قانون داشته باشد. داستان این فیلم دربارهٔ یک وایکینگ جوان بنام «هیکاپ» است که در سرزمینش (برک) مدام مورد حمله اژدهایان قرار میگیرد و مردم این سرزمین (وایکینگها) شجاعانه به جنگ با اژدهایان میپردازند؛ ولی هیکاپ توانایی جنگیدن با آنان را ندارد و حتی اگر هم داشته باشد، (به خاطر جثه کوچکش) اجازه ندارد اینکار را بکند. این فیلم برای اولین نمایش بزرگی که امشب برگزار می شود باید آماده شود. او قصد دارد که در این انیمیشن اعلام کند که لذت زندگی همیشگی نیست و سختی هایی در پیش است اما به هر حال باید خوش بین بود. ارتباط شخصی بین افراد، داستان را پیش می برد . البته که نوع ژانر وحشت آن تقریباً کودکانه است اما باز هم از ویژگی های بسیار خوب و پیشرفته برخوردار بوده و زندگی به شکل طبیعی در داستان این انیمیشن پیش می رود.

حتی اگر این انیمیشن را بدون صدا هم مشاهده کنید، باز هم متوجه جذابیت آن می شوید اما وجود صدا در آن قطعا جذابیتش را چند برابر کرده است. ̎عصر طلائیِ̎ او و همنوعانش سپری شده و حالا دیگر دورانی نیست که مردم جامعه از ابرقهرمانها با آغوش باز استقبال کنند. سبک استفاده شده در ساخت این استاپ موشن، به دیگر آثار اندرسن شبیه است، دنیایی کاملا جدید باتوجهبه کوچکترین جزئیات چیزی است که اندرسن همیشه در خلق آن موفق بوده است. هنری سیلیک کارگردان، تهیهکننده و فیلمنامهنویس آن بود. اولین کارتون میکی موس که از لحاظ فنی کوتاه بود با نامهواپیما دیوانه ساخته شد اما هرگز توزیع نشد و Steamboat Willie به عنوان اولین کارتون دیزنی با صدای هماهنگ در سال 1928 به نمایش درآمد. در ابتدا قرار بود انیو موریکونه نوازنده برجسته ایتالیایی، ساخت موسیقی متن این انیمیشن را برعهده بگیرد. انیمیشن روح در مورد داستان زندگی یک معلم موسیقی به نام جو صحبت می کند که آرزویش این است که در یک بند و یا گروه بزرگ موسیقیایی جاز بنوازد. ۶ قهرمان بزرگ فیلمی در ژانر موزیکال، علمی-تخیلی، و فانتزی به کارگردانی کریس ویلیامز و دان هال است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد.

این ماجراجویی هیجان انگیز باعث می شود تا شما با جنبه های جدیدی از این انیمیشن آشنا شوید و بتوانید داستان یک قهرمان را در طول انیمیشن شاهد باشید. به عنوان مثال ترکیب رنگ های جذاب، یکی از ویژگی های شاخص آن است که باعث می شود طرفداران بیشتری پیدا کند. این نخستین فیلم تولیدشده توسط شینچوشا است که کارهای تولیدی انیمهٔ آن در استودیو جیبلی انجام شدهاست. این انیمیشن جزو بهترین انیمیشن ها در دهه اخیر است و شاید جزء بهترین فیلم های ژانر وحشت در سال های گذشته هم باشد. انیمیشن ها با طیف وسیعی از مخاطبان در رده های سنی مختلف که معمولا در فضاهای فانتزی یا موزیکال، مخاطب را با خود برای انجام آنچه در عالم واقع ناممکن به نظر می رسد، همراه می کند. ماجراجویی برای مکس و دوستانش ادامه پیدا می کند و همه چیز از آن جا شروع میشود که صاحبان این حیوانات آن ها را در خانه تنها می گذارند و آن ها زندگی روزانه شان را به تنهایی پیش میبرند. تا زمانی که مری در مورد عشق از مکس سؤال میکند؛ و از آنجایی که عشق برای مکس دستنیافتنی بود، مکس بعد از مدتی فکر کردن، بیمار میشود. نظر شما در مورد فهرست فوق چیست؟

این انیمیشن در طول داستان خود اتفاقات هیجان انگیز و کمی ترسناک و خطرناک را برای شما به تصویر می کشد که قطعاً شما را مجذوب خود خواهد کرد. در انیمیشن سنتی، تصاویر روی صفحات شفاف سلولی یا نمایش داده می شوند یا رنگ می شوند تا از آنها عکس گرفته شده و روی فیلم نشان داده شوند. این فیلم همچنین اولین فیلم بلند سینمایی این کارگردان و اسپین آفی از مجموعه محبوب عصر یخبندان است.به جز سایمون پگ که بهجای شخصیت باک وایلد صداپیشگی کرده است، هنرمندان دیگری همچون وینسنت تانگ، آرون هریس، جاستینا ماچادو و اوتکارش آمبدکار هم در این اثر حضور دارند. از زمان انتشار نسخه مانگای آن، شبح درون پوسته تبدیل به چندین مجموعه در رسانههای مختلف شدهاست که میتوان به چند مجموعه تلویزیونی انیمه، پنج فیلم سینمایی و چندین بازی ویدئویی اشاره کرد. این فیلم پر از عشق و گرما است. جوایز دریافتی : این جایزه چندین جایزه از جمله جایزه ماهواره ای برای بهترین انیمیشن یا رسانه ترکیبی و پنج جایزه آنی از جمله بهترین کارگردانی برای مور و استوارت و بهترین انیمیشن مستقل را از آن خود کرد.

دیدگاهتان را بنویسید