82 انیمیشن برتر جهان که باید حتما با کودکان خود ببینید! – یک پزشک

داستان : انیمیشن ماشین ها 1 2006، لایتینگ مکوئین ماشین مسابقه مشهور و همیشه قهرمانی است که برای شرکت در مسابقات قهرمانی جام پیستون که هر سال برگزار می شود ، راهی سفر می شود . خلاصه داستان: لک لک ها اولین انیمشین در لیست انیمیشن برتر دنیا است که قصد معرفی آن را داریم. خلاصه داستان: «فلینت لاکوود»، پسر نابغه اما خراب کاری است که در یک جزیره کوچک زندگی می کند. خلاصه داستان: مولان دختری است باهوش و با استعداد که با پدرش در شهری کوچک زندگی می کند٬ آنهم در زمانی که کشورش٬ چین درگیر جنگ می شود. خلاصه داستان: آبی نام یک طوطی کمیاب برزیلی است که دختری به اسم لیندا او را تربیت و بزرگ کرده. همینطور، کشور فرانسه این اثر را به عنوان نماینده خود به اسکار معرفی کرد که نتوانست به لیست نهایی راه پیدا کند. فلینت می خواهد برای شهر خود تبدیل به یک قهرمان شود اما… با دیدین این رقص همه بازدیدکنندگان متوجه قطب جنوب و کمبود ماهی٬ به دلیل صید زیاد در آن منطقه می شوند و تصمیم می گیرند صید ماهی را متوقف کنند تا به پنگوئن ها غذای کافی برسد.

خلاصه داستان: «بولت» یک سگ خانگی است که بیشتر وقتش با بازیگری در فیلم ها می گذرد و نقش قهرمان را ایفا می کند. خلاصه داستان: ویکتور جوان باهوشی است که با سگی به نام اسپارکی زندگی خوبی داشت تا اینکه سگش می میرد. آنها سال ها پیش پدرشان را از دست داده اند اما میراثی از او به یادگار مانده و در شانزده سالگی بارلی٬ به او داده می شود. از همه خانواده ها شخصی به ارتش می پیوندد اما پدر مولان پیر و مریض است و پسری هم ندارد٬ از این رو مولان تصمیم می گیرد به ارتش ملحق شود. او قصد دارد که در این انیمیشن اعلام کند که لذت زندگی همیشگی نیست و سختی هایی در پیش است اما به هر حال باید خوش بین بود. در این بین سه پری خوشقلب (فلتن، آلن و لودی) سر میرسند و هدایای خود را تقدیم میکنند. خلاصه داستان: «زی» مورچه ای کنجکاو است که از زندگی کارگری خود خسته شده و دوست دارد دنیایی جدید را تجربه کند. خلاصه داستان: در دوران خیالی «کرودیشیز»، مردمانی بودند که در غارها زندگی می کردند.

خلاصه داستان: آرلو دایناسور کوچکی است که با خانواده اش در جنگل زنده می کند و به شدت ترسو است. خلاصه داستان: پسری ۱۲ ساله عاشق یک دختر شده و سعی می کند به او برسد. ویکتور تلاش می کند با استفاده از روش های علمی و پیچیده او را به زندگی برگرداند و موفق هم می شود. با استفاده از انواع نرم افزار های کامپیوتری ساخت انیمیشن سه بعدی می توان برای ایجاد بسیاری از فیلم های کوتاه ، فیلم های بلند و حتی تبلیغات تلویزیونی حرفه ای و بسیار سودمند ساخت. فیلم با تعدادی یخشکن که در حال جمعآوری یخ از روی یک دریاچه منجمد در نقاط سردسیر نروژ در آرندال هستند آغاز میشود. این انیمه اغلب به عنوان یک فیلم ضدجنگ شناخته میشود. اما او به اشتباه به شهر منتقل میشود و در آنجا به خاطر تصادفی که برایش به وجود میآید، دچار فراموشی میشود و هویت خود را فراموش میکند. موفقیت این انیمیشن تنها محدود به اسکار نشده و در جوایز دیگری همچون گرمی و گولدن گلاب هم موفق به دریافت چندین جایزه شده است. او در دورانی زندگی می کند که کشورش٬ آمریکا با شوروی وارد جنگ سرد شده است و همه جا حرف از نفوذ دشمن است تا اینکه ناگهان سر و کله یک غول بزرگ آهنی پیدا می شود.

حالا این دو دوست باید به همه ثابت کنند که غول آهنی دشمن آدم ها نیست. او از پس تمرین های سخت بر می آید و در عین حال به خوبی با دشمن نبرد می کند تا کشورش پیروز این جنگ باشد. این فضایی بنفش رنگ دوستی ندارد اما ماموریت مهمی دارد که با کمک دختر بچه سعی می کند آن را به درستی به پایان برساند. اما لوراکس که گربه ای جذاب و باهوش است، از ترس اینکه شاید با ورود یک دوست جدید جایگاه خود را از دست بدهد، کارهایی انجام می دهد تا مانع دوستی این دو نفر شود. ماشینها، پویانمایی کمدی ورزشی و جذاب و آخرین فیلم مستقل استودیو پیکسار پیش از فروش آن به دیزنی است. پیکسار آنقدر در خلق داستانهای گوناگون و ارائه انیمیشنهای جذاب مبتکرانه عمل میکند که در زمان پخش، این انیمیشن جذاب هم تنها بهعنوان حلقهای دیگر در زنجیره موفقیتهای پیکسار در نظر گرفته شد. پرستار بچه بدبخت خانواده پار؛ شخصیت جانبی منفی فیلم با نام میراژ که به سیندروم در رسیدن به اهدافش کمک میکند. در انیمیشن در جستجوی دوری چند شخصیت قدیمی و ماندگار دیگر فیلم در جستجوی نمو را، اگرچه برای لحظاتی گذرا، دوباره خواهیم دید.

دیدگاهتان را بنویسید