82 انیمیشن برتر جهان که باید حتما با کودکان خود ببینید! – یک پزشک

به جای ساخت ماشین اصلی ، خلق انیمیشن مکانیکی ، به انیماتور ها این امکان را می دهد تا نحوه عملکرد دستگاه را بفهمند. انیماترونیک صوتی یک برنامه از پیش نوشته شده را تکرار می کند درحالیکه فن آوری آتونوماترونیک توسط دوربین ها و سنسورهای پیشرفته هدایت می شود که به ربات امکان اینکه در مورد چه چیزی صحبت کند یا چه کاری را بر اساس شرایط موجود انجام دهد ، داده می شود. دقت کنید این لیست بر اساس نظرات کاربران از سراسر دنیا جمع آوری شده و امتیازهای imdb و rotten tomatoes و همچنین امتیازات منتقدان، جوایز کامنت های کاربران و امتیازات کاربران گوگل کاملا لحاظ شده است و از همه نظر لیست کاملی ست. در Claymation ، قطعاتی از خشت برای ایجاد کاراکترها قالب ریزی شده و براساس تخیل انیماتور ، داستانی روایت می شود. یکی از چندین اسباب بازی انیمیشن است که در قرن نوزدهم اختراع شد، این تکنیک در سال ۱۸۳۴ توسط ویلیام جورج هورنر اختراع شد و یکی از اولین شکل های انیمیشن است که برای ایجاد تصاویر متحرک استفاده می شد. اما انیمیشن به شیوه و روش مدرن و امروزی خود در اواسط قرن نوزدهم میلادی در ایالت متحده آمریکا ایجاد شد.

در فیلم اسپیلبرگ، تن تن، به همراه سگش در بازار قدیمی شهر بروکسل، ماکت کوچک یک کشتی قدیمی قرن هفدهمی به نام یونیکورن (اسب شاخدار) را میخرد که متعلق به سرفرانسیس است که به دنبال حمله دزدان دریایی به ریاست مرد خبیثی به نام «راکام سرخپوش» (با بازی دانیل کریگ) در دریا غرق شده و گنج گرانقیمتی را با خود به قعر اقیانوس برده است. بقیه ماجرا، رقابت تن تن وهادوک با ساخارین برای دست یابی به ماکت سرفرانسیس است. شاید بازمانده های چند ایکس لارجی زیادی باشند که مثل سوژه داستان ما هیچ جوری تن به رژیم گرفتن نمیدن! چند ایکس لارجی ها، سلسله ای بودن که حس هیچ کاری رو نداشتند. این انیمیشن سریالی رو به هیچ وجه از دست ندید و به دوستاتون هم معرفی ش کنید. تپل دوست داشتنی ما، برای رژیم نگرفتن عجیب ترین بهونه ها رو میاره و هر بار باعث اتفاقات بامزه و خنده داری میشه. گاهی اوقات از ترمانتین (یک نوع حلال رنگ) در نقاشی ها استفاده می شود و این باعث می شود کار انیماتور ها راحت تر شود. شکل و شمایل طراحی ها که با کامپیوتر حرکت می کنند، مصنوعی نیستند اما باعث منحصر به فرد شدن آن شده است.

اصطلاح انگلیسی انیمیشن در کاتاکانای ژاپنی به صورت アニメーション (آنیماشون) نوشته می شود و アニメ (آنیمه) شکل کوتاه شدهٔ آن است. وی سازنده انیمیشن های کوتاه طنز با عنوان سوریلند (SooriLand) از جمله دو مجموعه «رستم در سرزمین عجایب» ، «داستانهای کهن» ، «پرویز و پونه» و انیمیشن های آزاد دیگر است. این فیلم دنباله ای کوتاه از بازی عروسک های خرسی است که مدت پخش آن کمتر از یک دقیقه بود، درحالی که بیش از ۵۰ ساعت کار بر رویش انجام شد. از آن زمان به بعد، این ترکیبها به بخش بزرگی از هالیوود تبدیل شدند و به اندازهی همتایان تماما انیمیشنی یا تماما لایواکشن خود شهرت و موفقیت کسب کردند. قطعاً چند نمونه از آنها را بارها مشاهده کردیم و یکی از معروفترینشان داستان اسباب بازی هاست که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و برای همه ، حتی بزرگسالان هم بسیار لذت بخش است. این فیلم، داستان دختر کوچکی است که به دوران کودکی خودش سفر می کند و به دو نفر تبدیل می شود و همراه با او به آینده سفر می کند. انیمیشن میچلها (میچلها علیه ماشینها) یک اثر کمدی با حالوهوای سفر جادهای است که بهویژه برای نسل آنلاین امروزی جذاب است.این فیلم ماجراجویی که همزمان بهعنوان یک کمدی کلاسیک سفر جادهای هم شناخته میشود، یک جشن بصری تمام عیار است و شاید اولین فیلمی است که واقعا زندگی از نوع دیجیتالی را به تصویر کشیده باشد.

فهرست کامل ۳۵ انیمیشن جذاب و خنده دار، از قدیم تا جدید را در سایت زومجی بخوانید. این داستان در یک دنیای فانتزی پر از موتورسیکلت های بسیار جذاب ساخته شده است که جذابیت های بصری بسیار فوق العاده را به تصویر می کشد. زبان کودکانه این دختر بچه، به جذابیت داستان افزوده است. با وجود اینکه عنوان این انیمیشن بیشتر شبیه داستان یک اسباب بازی تجاری است که نمایشش دو ساعت زمان می برد اما توانسته احساسات ما را به خاطر جذابیت نوستالژی اش برانگیزد. انیمیشن Drawn-on-film از سال ۱۹۱۶ رواج داشته است ، اما بیشتر انیمیشن های ساخته شده از این طریق در همان دوره گم شده اند. بسیاری از فیلمهای ابرقهرمانی قرار است در سال ۲۰۲۲ اکران شوند، به خصوص در دنیای توسعه یافته دی سی. یکبار دیگر کمپانی والت دیزنی، با بهرهگیر از بیش از هشتصد نقاش و طراح و چهار سال کار مداوم، میتواند با موضوعی جسورانه و بهرهمندی از مایههای ملودرام و طنز، تماشاگر خردسال ـ و حتی بزرگسال ـ را با خود همراه سازد و نیز ̎تیمن̎ و ̎پومبا ̎، یکی از دوستداشتنیترین زوجهای فیلمهای نقاشی متحرک، نخالههای فیلسوف را با تز ̎هاکوناماتاتا ̎ (نگران هیچچیز نباش) عرضه کند. اولاً باید کار کند چون هیچ تنبلی در آنجا مجاز نیست و ثانیاً باید اسم جدید ̎سن̎ را برای خود انتخاب کند.

دیدگاهتان را بنویسید