چشم اندازی زیبا و با طراوت در فالوورهای اینستاگرام

آیا فالوورهای خریداری شده اینستاگرام می توانند بعداً اکانت من را آنفالو کنند؟ محتوای خود را روزانه ارسال کنید

توسط مدیر سایت در 1 شهریور 1402

آیا فالوورهای خریداری شده اینستاگرام می توانند بعداً اکانت من را آنفالو کنند؟ محتوای خود را روزانه ارسال کنید تا بیشتر توجه کاربران بالقوه را به خود جلب کنید تا بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند. می‌توانید با راه‌حل‌های شخصی پس‌انداز کنید و از دنبال‌کنندگان بخواهید که عکسی از علامت‌گذاری شده با سطح هش استثنایی و همچنین نام شرکت ارسال کنند. اکنون، یک پست تبلیغاتی اینستاگرام (یا یک تبلیغ اینستاگرام) با یک پست ارگانیک که در حساب اینستاگرام خود منتشر می کنید متفاوت است. اکنون، برای اینکه این استراتژی عمل کند، بستگی به این دارد که رای دهندگان واقعا ساده لوح و گیج باشند. در این گزارش همچنین حدس زده می‌شود که کمبریج آنالیتیکا با آژانس تحقیقات اینترنتی برای کمک به روسیه در شناسایی رای‌دهندگان آمریکایی که با تبلیغات خود را هدف قرار دهد، همکاری کرده است.

هیچ کس نمی گوید من رقابتی هستم. ما دیده‌ایم که چگونه بازیگران خارجی از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک برای مداخله در انتخابات و گرفتن اطلاعات شخصی میلیون‌ها آمریکایی بدون اطلاع آن‌ها برای دستکاری افکار عمومی و هدف قرار دادن رأی‌دهندگان فردی سوء استفاده می‌کنند. Buzzoid می تواند تا 20000 فالوور معتبر IG را با یک کلیک فراهم کند، اما من متوجه شده ام که تحویل آنها دو برابر Twicsy طول می کشد. هیچ کس نمی گوید من رقابتی هستم. وقتی قسمتی از مال از صاحب آن بدون رضایت و بدون غرامت و اعم از زور یا تقلب به کسی که مالک آن نیست، منتقل می شود، می گویم مال تجاوز شده است. که یک عمل غارت انجام شده است.

How To Buy Instagram Followers سپس کمبریج آنالیتیکا این داده ها را گرفت و ابزار جنگ روانی (ph) را برای تأثیرگذاری بر انتخابات ایالات متحده ایجاد کرد. به طور خاص، پروفسور کوگان با استفاده از آزمون شخصیتی که ایجاد کرد، اطلاعات شخصی 300000 کاربر فیس بوک را جمع آوری کرد و سپس داده های میلیون ها نفر از دوستان آنها را جمع آوری کرد. در واقع، روسای جمهور -- ستاد انتخاباتی اوباما اپلیکیشنی را توسعه داد که از همان ویژگی فیس بوک کمبریج آنالیتیکا بهره می برد تا اطلاعات نه تنها کاربران برنامه، بلکه میلیون ها نفر از دوستان آنها را نیز به تصویر بکشد. کمپین هایی از جمله روسای جمهور بوش، اوباما و ترامپ همگی از این حجم فزاینده داده ها برای تمرکز بر هدف گذاری خرد و شخصی سازی بر روی پلتفرم های رسانه های اجتماعی متعدد و به ویژه فیس بوک استفاده می کنند. ᠎C onte nt has been c re ated by G᠎SA C᠎on᠎tent Generat or Demov​ersion!

Buy Instagram Followers و هنگامی که محتوای شخص دیگری را بازنشر می‌دهید، مطمئن شوید که همیشه با درج نام کاربری در زیرنویس، اعتباری را در جایی که باید اعتبار قائل روش های اثبات شده Goread.io برای افزایش دسترسی اینستاگرام شوید. مادر باید برای اولین بار کودک را از بیمارستان خارج کند. وقتی دادگاه‌ها تشخیص می‌دهند که چیزی خلاف قانون اساسی است، باید برای بار دوم بررسی کنند تا ببینند آیا می‌توانند تفسیر متفاوتی را در آن بخوانند که ممکن است نسبتاً قابل قبول باشد - تفسیری نسبتاً معقول که می‌تواند به آنها اجازه دهد آن را نجات دهند. این اولین بار نیست که فیس بوک از اطلاعات کاربران خود سوء استفاده می کند. مانند پایگاه کاربر در حال گسترش آنها، داده های جمع آوری شده از کاربران فیس بوک نیز به شدت افزایش یافته است.

FTC دریافت که سیاست های حفظ حریم خصوصی فیس بوک در گذشته کاربران را فریب داده است. اما استفاده از آنها در طول سال های گذشته، در سراسر طیف سیاسی، و افزایش اهمیت آنها را نمی توان نادیده گرفت. فیس بوک که توسط آقای زاکربرگ در سال 2004 تأسیس شد، در 14 سال گذشته منفجر شده است. اما آیا فیس بوک بر عملیات نظارت داشت؟ به طور خاص، در 16 فوریه، بازرس ویژه مولر علیه آژانس تحقیقات اینترنتی مستقر در روسیه و 13 کارمند آن به دلیل مداخله در عملیات (sic) هدف قرار دادن ایالات متحده، کیفرخواست صادر کرد. مومنی، علی (۲۴ فوریه ۲۰۲۳). «اینترنت طبقاتی، این بار برای توریستها/ گردشگران سیمکارت بدون فیلتر میگیرند».

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن